Sport

Przed nami II Mikołajkowa Dycha

2021-11-04 09:30:00 red.

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

4 grudnia w Sulisławicach odbędzie się druga edycja biegowej imprezy Mikołajkowa Dycha pod patronatem Prezydenta Kalisza Krystiana Kinastowskiego. W ramach wydarzenia odbędą się 2 biegi - Bieg Główny 10 km i rodzinny 1 km.

Mikołajkowa Dycha
Mikołajkowa Dycha

Bieg główny odbędzie się w sobotę 4 grudnia 2021 roku. Start godz. 12:00.

Trasa przebiega drogami utwardzonymi (asfalt) sołectwa Sulisławice. Start na ul. Sulisławickiej nr 106 (OSP), następnie ulicami: w lewo Celtycka, w lewo Zachodnia, w prawo Pogodna do nr 120-122 (nawrót 180 stopni), w prawo Krajobrazowa, w lewo Pałacowa, w prawo Romańska, w lewo Sulisławicka. Dystans 10 km – dwie pętle po 5 km. Bez atestu, trasa wyłączona z ruchu.

Start biegu rodzinnego nastąpi o godz. 11:15. Trasa (w całości na ul. Sulisławickiej): start OSP Sulisławice, dalej (w kierunku ul. Celtyckiej) do nr 80 i z powrotem do mety – długość ok. 900 metrów.

W biegu rodzinnym nie będzie prowadzona żadna klasyfikacja. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy numer i medal.

1. Warunkiem uczestnictwa w Biegu jest dokonanie rejestracji elektronicznej za pośrednictwem platformy dostartu.pl. Link do zapisów https://dostartu.pl/mikolajkowadycha-v6079.

Rejestracji w biegu rodzinnym podlega każdy zawodnik (dziecko pokonujące trasę z rodzicem/opiekunem). Przy odbiorze numeru startowego rodzic/opiekun podpisze stosowne deklaracje dot. odpowiedzialności.

Zapisy do biegu rodzinnego są bezpłatne. Limit miejsc – 200 osób. Bieg bez pomiaru czasu, bez klasyfikacji.


Zgłoszenia elektroniczne można dokonywać do dnia 29.11.2021 roku do godz. 23:59. Limit miejsc biegu głównego – 250 osób.

Więcej informacji w regulaminie biegu: https://dostartu.pl/statute_files/6079_pl.pdf

Organizatorem jest Klub Biegacza „Baster Team” Kalisz.

Partnerami biegu są: Sołtys oraz Rada Sołecka Sołectwa Sulisławice, Miasto Kalisz i OSP Kalisz Sulisławice 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ