Biznes

Prowadzisz gospodarstwo rolne i potrzebujesz najlepszej jakości paszy lub nawozów? Zgłoś się do Aveny! [wywiad wideo]

2020-10-16 08:30:00 redakcja

Szukasz najlepszej usługi i firmy z różnych branży w Kaliszu i regionie? Potrzebujesz solidnej firmy budowlanej, kreatywnego fotografa, zaufanego mechanika, dobrego ubezpieczenia na dom i życie, a może smacznej restauracji na imprezę okolicznościową? Zapraszamy na cykl krótkich wywiadów z przedsiębiorcami. Wywiady powstały w trakcie cyklicznego spotkania Business Mix, które nasza redakcja prowadzi od siedmiu lat - a od trzech lat we współpracy z Inkubatorem Przedsiębiorczości.

Calisia.pl
Calisia.pl

Szkoły muzyczne, dealerzy samochodowi, firmy budowlane i ubezpieczeniowe, restauracje, cukiernie i wiele innych usług z tradycją i na najwyższym poziomie oferuje najstarsze miasto w Polsce. Specjalnie dla Was, w trakcie spotkania Business Mix przeprowadziliśmy wywiady z przedsiębiorcami i zebraliśmy najważniejsze informacje, które pomogą Wam podjąć decyzję, z jakiej usługi skorzystać i gdzie warto się udać.

Prowadzisz gospodarstwo rolne? Potrzebujesz najlepszej jakości artykuły zootechniczne, środki do dezynfekcji, nawozy rolnicze i ogrodnicze a także pasze czy koncentraty? Zgłoś się do Centrum Rolniczego Avena! Rozmawialiśmy z właścicielem firmy Tomaszem Żarneckim. 

Strona www: http://www.avenasc.pl/

Profil facebookowy: https://www.facebook.com/avenaszulec

Adres: Szulec 20 62-860 Opatówek 

Telefon

+48 627-618-966

E-mail

biuro@avenasc.pl

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować