Społeczne

Protest Komitetu Obrony Demokracji podczas wizyty premiera. "Kłamca, kłamca" - skandowali uczestnicy [zdjęcia, wideo]

2021-07-14 14:00:00 BK

14 lipca w trakcie wizyty premiera Mateusza Morawieckiego w Kaliszu przy Baszcie Dorotce nie obyło się bez przepychanek słownych, dyskusji i protestów. Przemówienie szefa Rady Ministrów skutecznie zakłócili przedstawiciele Komitetu Obrony Demokracji.

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

Kiedy premier Mateusz Morawiecki przemawiał dla mediów podczas Pikniku Międzypokoleniowego w Parku Miejskim, przyszła grupa pikietujących z transparentami i hasłami: "Kłamca", "Polski Wał". Protestujący skutecznie zagłuszali wypowiedzi skandując przez megafon. Szybko interweniowała policja, która otoczyła manifestantów.

"Spontaniczny" Piknik Rodzinny w Kaliszu z wizytą Prezesa Rady Ministrów [zdjęcia, wideo]

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ