Społeczne

Promocja gospodarcza regionu na RE+ 2022

2022-09-23 19:00:00 Paweł Czechalski, Biuro Obsługi Inwestora

Prezydent Krystian Kinastowski, wraz z innymi przedstawicielami samorządów i jednostek naukowych województwa wielkopolskiego, wziął udział w RE+ 2022 (Anaheim, USA) – największym wydarzeniu branży energetycznej w Ameryce Północnej.
 

UMWW
UMWW

Celem wyjazdu była promocja regionalnej marki „H2Wielkopolska – kierunek wodór” poprzez zaprezentowanie zagranicznym partnerom elementów systemu promocji gospodarczej, w tym działań władz samorządowych regionu, które rozwijają ekosystem gospodarki niskoemisyjnej.

Podczas pobytu w Anaheim w dniach 17 – 22 września br. Prezydent Miasta Kalisza spotkał się z przedsiębiorcami reprezentującymi między innymi sektor energetyki, w tym czystej energii.

Do udziału w RE+ 2022 w procedurze konkursowej, oprócz Miasta Kalisza, zakwalifikowały się także Gmina Piła, Miasto Konin, Gmina Śrem, Politechnika Poznańska oraz Instytut Fizyki Molekularnej PAN.
Strona internetowa konkursu: https://h2wielkopolska.pl/konkurs-kalifornia/(Nowe okno)(Link do innej strony)

Wyjazd na RE+ 2022 odbył się w ramach projektu konkursowego „Gospodarna 2050 – H2Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 - 2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2: Promocja gospodarcza regionu. Strona internetowa projektu: https://h2wielkopolska.pl/

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować