Motoryzacja

Program Budowy Dróg Osiedlowych. Zobacz czy twoja droga zostanie wyremontowana.

2019-11-19 09:01:41 red

Urząd Miasta zaprezentował Program Budowy Dróg Osiedlowych na lata 2020-2023. W ciągu czterech lat ma zostać wykonanych 41 zadań drogowych o łącznej kwocie 41.020.000 zł.

fot. UM Kalisz
fot. UM Kalisz

W programie ujęto często krótkie odcinki dróg istotnych dla mieszkańców naszego miasta. W 2020 roku ma zostać wykonanych 12 zadań drogowych, m.in. ul. Ogrodowa (na odc. od al. Wojska Polskiego do ul. Szewskiej), ul. Kwiatów Polskich na os. Majków, ul. Hoża oraz Żwirki i Wigury na os. Tyniec.

- Czekaliśmy z ogłoszeniem Programu Budowy Dróg Osiedlowych, żeby mieć pewność ile dokładnie środków będziemy mogli przeznaczyć a jego realizację. Program powstał po konsultacjach z radami osiedli i sołectwa oraz z samymi mieszkańcami – powiedział prezydent Krystian Kinastowski.

Program Budowy Dróg Osiedlowych - TUTAJ.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ