Społeczne

Profesjonalny Call Center zamontowany w kaliskim szpitalu!

2023-01-27 13:00:00 red. za Szpital Kalisz

Call Center w kaliskim szpitalu staje się faktem! Dostrzegając problemy - z analiz własnych oraz sygnalizowane przez pacjentów - kaliski szpital przyspieszył prace nad wdrożeniem profesjonalnego call center. System zostanie sfinansowany ze środków własnych szpitala za kwotę brutto 99.630,00 zł.

Szpital Kalisz
Szpital Kalisz
- Rosnące wymagania pacjentów wskazują placówkom medycznym kierunek działań, na które nie pozostajemy obojętni i w miarę możliwości finansowych i organizacyjnych staramy się im sprostać. Standardem staje się, oprócz zapewnienia wysokiego poziomu świadczeń medycznych, również profesjonalna obsługa pacjenta oraz tworzenie pozytywnego wizerunku szpitala. Uznaliśmy, że jedną z odpowiedź na coraz wyższe wymagania pacjentów stanowi instalacja systemu call center GATEway w naszej placówce - mówi dyrektor kaliskiego szpitala, Radosław Kołaciński.
 
Wdrożenie systemu rozpoczyna się od zaraz, z pierwszymi testami zaplanowanymi w połowie lutego.
 
GATEway zapewni w szpitalu m. in.:
1) Wdrożenie i uruchomienie oprogramowania wraz z nieograniczoną liczbą stanowisk do obsługi centrum telefonicznego (call center).
2) Podłączenie oprogramowania do SIP TRUNK operatora telekomunikacyjnego.
3) Udzielenie 12 miesięcznej Licencji na System.
4) Dostawa 4 sztuk słuchawek wraz ze stosownymi adapterami cyfrowymi.
5) Użyczenie 2 sztuk serwerów.
6) Zdalne szkolenie rejestratorek telefonicznych, kierownika call center i administratora z obsługi systemu.
7) Zdalne, zaawansowane szkolenie rejestratorek telefonicznych i sekretarek medycznych z zakresu komunikacji z pacjentem.
 
System zapewnia funkcje wykonywania połączeń przez rejestratorki telefoniczne, podział (w zależności od funkcji) profili rejestratorek telefonicznych, zapewnia rozdzielanie połączeń telefonicznych pomiędzy rejestratorów w następujących schematach a także ciągłe monitorowanie pracy rejestratorek telefonicznych.
 
Oprogramowanie umożliwia osobie nadzorującej działanie call center dostęp do generowanych na bieżąco statystyk w przedziale godzinowym z zakresu połączeń przychodzących, wgląd w raporty graficzne z bieżącego dnia, wgląd w dane historyczne komunikacji: z pacjentami, z osobami spoza bazy danych oprogramowania, z numerami wewnętrznymi placówki.
 
Funkcja kierownika zapewnia możliwość bieżącego śledzenia pracy rejestratorek telefonicznych, odsłuchanie nagranych rozmów bez konieczności pobierania ich na dysk w podziale. To tylko jedne z wielu dostępnych w nowym systemie funkcji, które mają wpłynąć na jakość pracy call center i komunikacji.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować