Mocne strony miasta

Prestige - Salon Kosmetyczny

2018-07-10 13:00:00 K G

Prestige
Prestige

Adres: Główny Rynek 11 ( Wejście od ul. Łaziennej )

Telefon: 62 757 04 98

Email: milena@gabinetprestige.pl

Strona www: gabinetprestige.pl

W ofercie gabinetu kosmetycznego Prestige znajdziecie Państwo pełen zakres zabiegów kosmetologicznych, masaże oraz usługi fryzjerskie.

Właścicielką Salonu jest kosmetolog mgr Milena Panek.
Praca jest dla niej życiową pasją, którą rozwija od 17 lat. Ukończyła nie tylko studia II-go stopnia, ale również wiele prestiżowych kursów. W lipcu 2016 roku ukończyła z wyróżnieniem Roczną Szkołę Makijażu Permanentnego i Mikropigmentacji Medycznej – BROADWAY BEAUTY oraz ELITEPERMANENT TRAINER pod okiem Żanety Stanisławskiej uzyskując tytuł TRENERA MAKIJAŻU PERMANENTNEGO.
Gabinet Prestige – jako jedyny w Kaliszu – zyskał autoryzację tej profesjonalnej Sieci Salonów Piękna i stał się Punktem Partnerskim BB Point.
Największą pasją właścicielki Salonu Prestige – Mileny Panek – jest makijaż permanentny, który wykonuje już od 10 lat.

W 2014 roku brała udział w szkoleniu z ręcznej metody piórkowej makijażu permanentnego – microblading, która cieszy się ogromną popularnością. Jako trener BROADWAY BEAUTY prowadzi szkolenia z makijażu permanentnego zarówno w Kaliszu, jak i w Warszawie.

Połączenie pasji, zaangażowania i codziennie zdobywanego doświadczenia pozwala jej sprostać najbardziej wygórowanym oczekiwaniom Klientów.

W ofercie gabinetu kosmetycznego znajdą Państwo następujące zabiegi :

- makijaż permanentny
- POWIĘKSZANIE UST
- zabiegi medycyny estetycznej
- wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym
- laserowe usuwanie makijażu permanentnego i tatuaży
oraz wiele innych zabiegów kosmetycznych.

W Gabinecie Prestige jest także kilka NOWOŚCI:
- nici PDO i mezoterapia igłowa
- laserowy peeling węglowy 
- laserowe usuwanie tatuażu i makijażu permanentnego laserem Q-switch
- manicure tytanowy
- makijaż permanentny brwi metodą hybrydową 
- microblading
- usta 3D – cieniowany makijaż permanentny ust
- olaplex – bezpieczne rozjaśnianie włosów

Salon Kosmetyczny Prestige to miejsce, gdzie znajdziecie Państwo wszystko, co jest potrzebne, aby poczuć się wyjątkowo.

milena@gabinetprestige.pl
www.gabinetprestige.pl
www.facebook.com/prestigekalisz
www.facebook.com/milenapanekpermanentnykalisz

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ