Pracowity koniec i początek

2013-01-08 18:41:00 L.M

Kolędowe koncertowanie młodzi artyści rozpoczęli 8 grudnia w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, występując podczas Ogólnopolskiego Sympozjum Diabetyków. Program koncertu przygotowali nauczyciele Szkoły Muzycznej Music Store: Anna Kot i Sławomir Moch.

Kilka dni później uczniowie zaprezentowali się w Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Serbinowskiej dla Stowarzyszenia Cukrzyków, gdzie wystąpili Piotr i Daniel Dudek w kolędzie "Graj dudka graj" oraz Greta Pluta i Natalia Szmyt zaśpiewały najsłynniejsze świąteczne przeboje. 16 grudnia o godzinie 17:00 kolędami rozbrzmiewała restauracja Bursztyn, gdzie jak co roku szkoła zorganizowała koncert wigilijny dla rodziców i przyjaciół. Świąteczna atmosfera i moc atrakcji na długo pozostała w sercach widowni. To nie koniec kolędowania młodych artystów, tuż przed samymi świętami wystąpili oni wraz z przedszkolakami z Nazaretu w Centrum Interwencji Kryzysowej. Wszystkie występy publiczność nagrodziła gromkimi brawami. Początek Nowego Roku to kolejne występy i koncerty. 10 stycznia w siedzibie szkoły odbędzie się popis uczniów Music Store. Podczas koncertu usłyszymy najpiękniejsze polskie kolędy w wykonaniu debiutantów i nie tylko. Początek koncertu o godz. 18:30 w dużej sali szkoły.
Ferie zimowe dla uczniów Music Store to również moc atrakcji. Już 21 stycznia w szkole zrobi się mega karnawałowo, bo rozpoczynają się półkolonie. Na uczestników czekają warsztaty tańca latino, pokaz capuera, wyjazd do Poznania i wyjście do kina. Więcej informacji na stronie www.szkolamusicstore.pl oraz w siedzibie szkoły.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować