Pracowity koniec i początek

2013-01-08 18:41:00 L.M

Kolędowe koncertowanie młodzi artyści rozpoczęli 8 grudnia w Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, występując podczas Ogólnopolskiego Sympozjum Diabetyków. Program koncertu przygotowali nauczyciele Szkoły Muzycznej Music Store: Anna Kot i Sławomir Moch.

Kilka dni później uczniowie zaprezentowali się w Spółdzielni Mieszkaniowej przy ul. Serbinowskiej dla Stowarzyszenia Cukrzyków, gdzie wystąpili Piotr i Daniel Dudek w kolędzie "Graj dudka graj" oraz Greta Pluta i Natalia Szmyt zaśpiewały najsłynniejsze świąteczne przeboje. 16 grudnia o godzinie 17:00 kolędami rozbrzmiewała restauracja Bursztyn, gdzie jak co roku szkoła zorganizowała koncert wigilijny dla rodziców i przyjaciół. Świąteczna atmosfera i moc atrakcji na długo pozostała w sercach widowni. To nie koniec kolędowania młodych artystów, tuż przed samymi świętami wystąpili oni wraz z przedszkolakami z Nazaretu w Centrum Interwencji Kryzysowej. Wszystkie występy publiczność nagrodziła gromkimi brawami. Początek Nowego Roku to kolejne występy i koncerty. 10 stycznia w siedzibie szkoły odbędzie się popis uczniów Music Store. Podczas koncertu usłyszymy najpiękniejsze polskie kolędy w wykonaniu debiutantów i nie tylko. Początek koncertu o godz. 18:30 w dużej sali szkoły.
Ferie zimowe dla uczniów Music Store to również moc atrakcji. Już 21 stycznia w szkole zrobi się mega karnawałowo, bo rozpoczynają się półkolonie. Na uczestników czekają warsztaty tańca latino, pokaz capuera, wyjazd do Poznania i wyjście do kina. Więcej informacji na stronie www.szkolamusicstore.pl oraz w siedzibie szkoły.

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować