Poznaj nowe V60 Cross Country w wyjątkowej ofercie! [Wideo]

2019-02-28 12:00:00 reklama@calisia.pl

W miniony weekend w salonie Volvo Car Kalisz w Ociążu odbyły się dni otwarte, na których można było poznać wyjątkowy samochód Volvo V60 w wersji Cross Country. Tylko teraz możesz kupić nowe Volvo V60 Cross Country w ofercie specjalnej Care by Volvo!

Dla Volvo V60 Cross Country każda droga jest dobra. Wysoki prześwit i napęd na cztery koła doskonale radzą sobie z każdym rodzajem nawierzchni, w każdych warunkach pogodowych. Niezależnie od tego, czy wyruszasz w długą podróż, czy jedziesz na krótką wycieczkę za miasto Volvo V60 Cross Country jest samochodem, który nie tylko będzie dobrze wyglądał w każdej sytuacji, ale też możesz być pewien, że zapewni Ci komfort i przyjemność z jazdy.

Wygląd

Volvo V60 Cross Country od poprzedniej wersji różni się praktycznie wszystkim. Jest elegancko i potężnie zarysowany. Samochód wygląda sportowo, choć przecież przeznaczony jest również do jazdy w najtrudniejszych terenach. Dynamiki dodają na pewno charakterystyczne dla V60 reflektory.

Ważnym elementem wnętrza są skórzane fotele sportowe w Volvo V60 Cross Country, które oferują tak wygodne oparcie, że nie będziesz chciał ich opuścić. Podczas szybkiego pokonywania kolejnych zakrętów pewnie trzymają Cię w miejscu, gwarantując poczucie pełnej kontroli.

Innowacje

Volvo on call – za pomocą specjalnej aplikacji w smartfonie możesz m.in. uruchomić silnik i włączyć klimatyzację lub ogrzewanie, wezwać pomoc drogową, zamknąć lub otworzyć drzwi.

Sensus Connect to system informacyjno-multimedialny firmy Volvo, który umożliwia Twojego samochodu Volvo ze światem zewnętrznym i jest źródłem informacji, rozrywki oraz funkcji pomagających uprościć obsługę.

Queue Assist – funkcja ułatwiająca jazdę w korkach.

A to tylko niektóre z wielu przydatnych innowacji w V60 Cross Country.

Bezpieczeństwo

Mówisz Volvo – myślisz bezpieczeństwo. I nie inaczej jest z modelem V60 Cross Country, który jest wręcz naszpikowany – ostrzeżenie przed zjechaniem z pasa, system ostrzegania o kolizji z automatycznym hamowaniem z pełną intensywnością i funkcją wykrywania pieszych oraz rowerzystów, WHIPS™ – układ zmniejszający ryzyko urazu kręgów szyjnych, układ chroniący przed skutkami przewrócenia (ROPS™), System ograniczający skutki zderzenia bocznego (SIPS™)

Finansowanie

Care by Volvo- jedna miesięczna opłata w abonamencie Care by Volvo obejmuje finansowanie kosztów samochodu, umowy serwisowej PLUS, pełnego pakietu ubezpieczeń OC, AC, NNW na dwa lata, kompletu opon zimowych, usług concierge, odbioru samochodu do serwisu oraz wynajmu samochodu Volvo na tydzień rocznie (usługa dodatkowa).

Chcesz poczuć styl, elegancję i moc na własnej skórze? Zajrzyj do Volvo Car Kalisz w Ociążu i przekonaj się czym zaskoczy Cię nowe Volvo V60 Cross Country.

Volvo Car Kalisz
Ostrowska 36, 63-460 Ociąż
Tel: 720-820-268
Fax: 720-820-268

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ