Pozbądź się stresu i zbędnych kilogramów w klubie fitness DIVISION

2010-09-16 13:36:45 reklama

Wraz z końcem wakacji wracamy do swoich codziennych obowiązków i pracy zawodowej. We wrześniu warto również pomyśleć o swoim zdrowiu i dobrym codziennym samopoczuciu, a co za tym idzie układając swój tygodniowy plan zajęć wpisać w niego zajęcia ruchowe. Pracownia ruchu DIVISION zaprasza do skorzystania ze swojej oferty wszystkich- bez względu na wiek!!!

Domeną Pracowni Ruchu DIVISION jest popularyzowanie aktywności ruchowej wśród osób z każdej grupy wiekowej. Nie jesteśmy Klubem tylko dla osób młodych i wysportowanych! Spełnimy oczekiwania wszystkich. Wiemy jakie znaczenie ma ruch dla osób długo pracujących zawodowo( szczególnie w pozycji siedzącej) lub osób w dojrzałym wieku.
W ofercie Pracowni Ruchu DIVISION znajdziecie:
- sprowadzony do Kalisza przez nasz klub - taniec orientalny( Belly Dance), prowadzony przez doskonale wyszkoloną i jedyną w Kaliszu profesjonalną nauczycielkę. Taniec ten, popularnie nazywany tańcem brzucha, wpływa nie tylko na fizyczny wygląd sylwetki, ale przede wszystkim na relax i dobre samopoczucie. Tańczą go dojrzałe
kobiety i młode dziewczyny. NAJBLIŻSZY KURS ROZPOCZYNAMY już 1 PAŹDZIERNIKA!
- zajęcia Body & Mind (pilates, zajęcia z piłkami fit i over ball, joga) mające charakter prozdrowotny, uczące świadomości swojego ciała, prawidłowej postawy i techniki wykonywanych ćwiczeń, a tym samym przyczyniające się do lepszej jakości życia. Formy te przeznaczone są szczególnie dla osób z bólami kręgosłupa.
- wibrotrening- najnowsze urządzenie, służące do stymulacji nerwowo-mięśniowej całego ciała, dla wszystkich osób, które nie mogą poświęcić zbyt dużo czasu na kształtowanie swojej sylwetki, gdyż trening trwa tylko 15min. Polecany dla osób po urazach więzadeł lub ścięgien oraz w profilaktyce osteoporozy.
- bieżnię podciśnieniową pozwalającą spalać tkankę tłuszczową cztery razy szybciej w porównaniu z tradycyjnymi zajęciami aerobowymi. Dolna część ciała zostaje zamknięta w kapsule i poddawana jest na przemian podciśnieniu i ciśnieniu atmosferycznemu. Stosowanie podciśnienia wraz z wysiłkiem fizycznym przyśpiesza krążenia krwi, a co za tym idzie powoduje szybsze spalanie tkanki tłuszczowe. UWAGA PROMOCJA: kupując karnet na bieżnię podciśnieniową, drugi otrzymasz za połowę ceny! Możesz zabrać koleżankę!
- masaż limfatyczny (body roll) likwidujący obrzęki, oczyszczający organizm z toksyn, zwalczający cellulit
- trening indywidualny- oferta przygotowana dla osób, które cenią sobie prywatność. Specjalnie dla nich przygotowujemy optymalnie dobrany zestaw ćwiczeń
- salę aerobową z workami bokserskimi i materacami do uprawiania sztuk walki
- profesjonalnie wyposażoną siłownię z nowym sprzętem do ćwiczeń siłowych i aerobowych,z klimatyzowaną salą
- grupowe zajęcia fitness: taneczne (dance aerobic, latino aerobic, taniec orientalny), wytrzymałościowe (step aerobic, zabójca tłuszczu) i wzmacniające (body shape, atak na brzuch, atak na uda i pośladki)
Klub DIVISION ma dla Was również cykliczne promocje, aktualnie możecie skorzystać z 2:
1. PROMOCJA - JĘDRNE CIAŁO czyli Potrójne uderzenie w tkankę tłuszczową:
- Bieżnia Podciśnieniowa, aby spalić zbędny tłuszczyk 4 treningi
- Masaż limfatyczny, aby ujędrnić ciało 4 masaże
- Wibrotrening, aby wzmocnić mięśnie 4 treningi
Cena pakietu:160zł. Promocja trwa do końca października!
2. PROMOCJA- masaż limfatyczny na urządzeniu BODY ROLL za jedyne 10zł/h. Promocja trwa do końca września!
Z oferty DIVISION możecie korzystać 7 dni w tygodniu. Pracownia Ruchu czynna jest:
poniedziałek -piątek 8:00 - 21:30
sobota 10:00 - 18:00
niedziela 10:00 - 15:00
Klub znajduje się przy ul. Polnej 20 w Kaliszu
Pracownia Ruchu DIVISION
e-mail: klub@pracowniaruchu.pl
Zajęcia rekreacyjne w Pracowni Ruchu DIVISION polecamy osobom młodszym i starszym- bez limitu wiekowego, grubszym i chudszym. Zespół Division dla każdego dobierze taki zestaw ćwiczeń lub zajęć, aby były skuteczne i by każdy mógł je wykonać. Przyjdź, spróbuj i przekonaj się, że warto!!!

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ