Społeczne

Pożar domu jednorodzinnego w miejscowości Szałe! W akcji 9 zastępów straży pożarnej

2022-09-22 15:22:01 BK

Przed godziną 14:00 Komenda Miejska Straży Pożarnej otrzymała zgłoszenie o pożarze budynku jednorodzinnego przy ulicy Zielonej w miejscowości Szałe.

KM PSP Kalisz
KM PSP Kalisz

Do zdarzenia doszło w czwartek, 22 września. - Na miejsce skierowaliśmy łącznie 9 zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej w tym grupę operacyjną komendanta miejskiego z jego osobą na czele - informuje kpt. Szymon Zieliński z Komendy Miejskiej PSP w Kaliszu. - Po przyjeździe na miejsce zastaliśmy rozwijający się już pożar dachu budynku jednorodzinnego. Natychmiast przystąpiliśmy do akcji gaśniczej. Na szczęście szybko udało się zlokalizować pożar.

Konieczna była rozbiórka dachu oraz dogaszenie zarzewi. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Biegły pożarowy będzie badał przyczyny wybuchu pożaru.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować