Powiatowo-Gminne Dożynki w Szczytnikach

2022-07-25 14:44:57 red

Wydarzenie

Termin wydarzenia: 2022-08-21 12:30:00, za 1 tydzień

Starosta Kaliski Krzysztof Nosal, wójt gminy Szczytniki Marek Albrecht, prezes zarządu stowarzyszenia „Długosz Królewski” Zbigniew Słodowy, przewodniczący Rady Powiatowej WIR w Kaliszu Mieczysław Łuczak oraz proboszcz Parafii pw. św. Mikołaja ks. prał. Marian Niemier zapraszają na Powiatowo-Gminne Dożynki, które obędą się 21 sierpnia w Szczytnikach.

zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl
zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl

Program dożynek:

12.30 - Uroczysta Msza Św. Dożynkowa w kościele pw. Świętego Mikołaja w Stawie

14.00 - Przejazd Korowodu Dożynkowego ze Stawu do Szczytnik na plac dożynkowy

14.30 - Rozpoczęcie Obrzędu Dożynkowego przez Kapelę Złote Kłosy

15.30 - Koncerty Orkiestry Dętej OSP w Iwanowicach i Kapeli Biesiadnej Dysonans

17.00 - Pokazy Strongmanów

19.00 - Koncert Zespołu TRUBADURZY

20.30 - Zabawa taneczna

 

Imprezie będzie towarzyszył tradycyjny XXII Dożynkowy Objazd Powiatu Kaliskiego.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować