Usługi

Potrzebujesz więcej przestrzeni? Nie masz miejsca w domu czy firmie? Wynajmij magazyn w Stokado!

2020-12-07 07:30:00 reklama@calisia.pl

Nie możesz pomieścić rowerów, nart, sprzętu wędkarskiego a może kompletu opon? Cały rok zalegają Ci niepotrzebne rzeczy? A może powiększyła się Twoja rodzina? Twoja piwnica, garaż lub mieszkanie są już przepełnione? Możesz w prosty sposób powiększyć swoją przestrzeń i wynająć powierzchnie magazynowe w Stokado Self Storage w Kaliszu.

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

STOKADO jest firmą zajmującą się przechowywaniem i magazynowaniem. Jest operatorem magazynów samoobsługowych - „self-storage”. Powierzchnie magazynowe Stokado Self Storage w Kaliszu dostępne są przez 24h/7 dni w tygodniu. Każdy klient po podpisaniu umowy otrzymuje indywidualny kod dostępu zapewniający wjazd na teren Stokado oraz odblokowanie alarmu.

W obiekcie przy ul. Wrocławskiej 216 w Kaliszu znajdują się komórki w magazynie wewnętrznym, jak również powierzchnie magazynowe w kontenerach z możliwością bezpośredniego podjazdu samochodu. Pomieszczenia magazynowe mają powierzchnię od 1 m2 do 30 m2.

W Stokado znajdziesz miejsce na swój pojazd, np. na motor lub rower, miejsce na sprzęt wędkarski, narty, niepotrzebne meble, z którymi nie chcesz się rozstawać, dokumenty, opony i akcesoria samochodowe, dekoracje sezonowe, narzędzia ogrodowe, przetwory, ubrania, książki. Tu znajdziesz przestrzeń do nagrywania filmów i rozrywki, przechowasz rzeczy podczas remontu albo wyjazdu. Jeżeli prowadzisz firmę budowlaną albo sklep internetowy to doskonałe miejsce na przetrzymywanie produktów, materiałów czy sprzętu. Jeśli nie masz do dyspozycji piwnicy, strychu ani komórki lokatorskiej to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

Zalety Self Storage

Profil facebookowy: https://www.facebook.com/stokadoselfstorage

 

Stokado Self Storage w Kaliszu

ul. Wrocławska 216

62-800 Kalisz

+48 666 030 701

Przeglądaj artykuły z 16 lat istnienia portalu Calisia.pl - od 2007 roku do dziś !

Te artykuły mogą cię zainteresować