Społeczne

Potrącenie w rejonie przejścia dla pieszych na al. Wojska Polskiego. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

2022-08-09 19:45:11 red

W rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych na al. Wojska Polskiego na wysokości marketu Aldi doszło do potrącenia mężczyzny. Z obrażeniami ciała został on przewieziony do szpitala.

fot. MW
fot. MW

Do zdarzenia doszło we wtorek, 9 sierpnia po południu na al. Wojska Polskiego na wysokości marketu Aldi - Kierujący samochodem ciężarowym marki Renault 62-letni mężczyzna jadąc al. Wojska Polskiego od ul. Majkowskiej w kierunku ul. Stawiszyńskiej potrącił mężczyznę w rejonie przejścia dla pieszych – informuje kom. Monika Rataj - Pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala - dodaje.

Kierujący ciężarówką był trzeźwy. Policjanci pracują na miejscu zdarzenia i ustalają  jego przyczyny.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować