Społeczne

Posłanka Karolina Pawliczak interweniuje ws. dodatkowych kursów KLA przy Technikum św. Józefa

2021-10-13 11:00:00 BK

Rodzice i uczniowie Technikum im. św. Józefa w Kaliszu apelują o zwiększenie częstotliwości kursów KLA, by uczniowie mieli lepszą komunikację i dojazd oraz powrót ze szkoły. 

street view
street view

Z problemem zwrócili się do posłanki Karoliny Pawliczak, która podjęła interwencję poselską i skierowała pismo do prezydenta Krystiana Kinastowskiego. 

- Zwrócili się do mnie rodzice i uczniowie szkoły średniej przy ul. Złotej 144a z pilnym wnioskiem w sprawie zwiększenia częstotliwości kursów linii KLA. Młodzież uczęszczająca do szkoły, która usytuowana jest na krańcu miasta ma w tym względzie bardzo ograniczone możliwości komunikacyjne. Wystarczy zrobić trzy kursy więcej i myślę, że sprawa byłaby rozwiązana. Mam nadzieję, że wszystko zakończy się pomyślnie. Czekam na odpowiedź ze strony Prezydenta - informuje posłanka Karolina Pawliczak.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ