Polityka

Poseł Mariusz Witczak: „Entuzjazm podczas sobotniego spotkania dał nam bardzo dużo siły do pracy. Czujemy jak bardzo rośnie poparcie dla Rafała Trzaskowskiego”

2020-07-06 13:15:51 red

„Tydzień dla Rafała” - pod takim hasłem będą przebiegały ostatnie dni kampanii wyborczej organizowanej przez parlamentarzystów i działaczy Koalicji Obywatelskiej. Podczas spotkań będą oczywiście zachęcali do głosowania w drugiej turze na kandydata opozycji Rafała Trzaskowskiego.

fot. MW
fot. MW

- Jesteśmy po wspaniałym spotkaniu z Rafałem Trzaskowskim w Kaliszu. Zamierzamy kolejne dni spędzić aktywnie namawiając wszystkich znajomych z Kalisza i powiatu kaliskiego do tego żeby wziąć udział w tych wyborach i oczywiście zagłosować na Rafała – mówi radna powiatu kaliskiego Alicja Łuczak.

- Dziękujemy wszystkim mieszkańcom Kalisza i mieszkańcom regionu za tak liczne zgromadzenie, ale przede wszystkim za wspaniałą energię, którą nam tutaj zafundowali. To było wybitnie energetyczne i entuzjastyczne spotkanie z kandydatem na prezydenta RP Rafałem Trzaskowskim. Bardzo serdecznie za to dziękujemy – mówi poseł PO Mariusz Witczak – Entuzjazm podczas sobotniego spotkania dał nam bardzo dużo siły do pracy. Czujemy jak bardzo rośnie poparcie dla Rafała Trzaskowskiego – dodaje.

Podczas „Tygodnia dla Rafała” codziennie będą prowadzone intensywne działania kampanijne m.in. w powiecie kaliskim parlamentarzyści odwiedzą każdą gminę.

Senator Janusz Pęcherz będzie odpowiedzialny głównie za spotkania na terenie powiatu – Wolny tydzień w Senacie wykorzystam do spotkań z mieszkańcami powiatu kaliskiego – mówi senator Janusz Pęcherz – Chciałbym, żeby wszyscy w niedzielę 12 lipca poszli tłumnie do wyborów i zagłosowali właśnie na Rafała dla dobra Polski, ale także naszych dzieci i wnuków – dodaje.

W Kaliszu radni i politycy Koalicji Obywatelskiej będą aktywni na osiedlach – Zaczynamy na Polach Marsowych, będziemy w Parku Przyjaźni, w Parku Miejskim i przy ratuszu. Na osiedlach będziemy obecni przy placach zabaw i przy charakterystycznych punktach handlowych. Będziemy agitować, rozdawać gazety wyborcze i ulotki Rafała Trzaskowskiego – mówi radny PO Dariusz Grodziński.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ