Popisy uczniów Szkoły Muzycznej MUSIC STORE

2012-10-30 17:43:01 L.M

Nowy rok szkolny w szkole muzycznej MUSIC STORE na pewno nie będzie gorszy niż poprzedni, jeżeli chodzi o liczbę imprez, koncertów i atrakcji organizowanych dla kaliszan.

W miniony czwartek odbył się I popis talentów uczniów MUSIC STORE. Koncert pod hasłem "Jesień na wesoło" okazał się strzałem w dziesiątkę. Widownia wypełniona po brzegi wysłuchała 11 utworów. Skoczna, taneczna oraz nastrojowa muzyka wprowadziła słuchaczy w klimat pięknej polskiej jesieni. Tego wieczoru usłyszeliśmy m.in "Jesienną poleczkę" w wykonaniu Weroniki Kaftanowicz, "Pije Kuba do Jakuba" zagrane na keyboardzie przez Laure Olejniczak czy "Hallelujah" w interpretacji gitarzystki Joanny Paszyn. Nie zabrakło również debiutów. Po raz pierwszy na scenie MUSIC STORE wystąpiła Marika Bryła uczennica pani Anny Kot, która zaśpiewała dla nas piosenkę "Z liściem na trzy czwarte". Warto dodać, że Marika uczęszcza do szkoły zaledwie dwa miesiące (Gratulujemy) a już pierwszy występ ma za sobą. Drugą debiutantką, która zachwyciła widzów swoją grą na keyboardzie jest Monika Frydrychowicz, która wykonała piosenkę "Wymyśliłam Cię".
Wszystkim wykonawcą gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów muzycznych.
Z niecierpliwością czekamy na następny koncert.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować