Popis Fortepianowy w MUSIC STORE

2012-05-15 19:40:00 Redakcja Calisia.pl

Całkowity zawrót głowy ma ostatnio Szkoła Muzyczna MUSIC STORE, która co chwila serwuje kaliskiej widowni artystyczne atrakcje.

Po przeglądzie Twórczości Małego Artysty przyszedł czas na popis umiejętności uczniów z klasy fortepianu. Uczniów do koncertu przygotowały pani Ewa Mysłakowska oraz pani Edyta Kałmucka. Sami artyści włożyli dużo pracy i serca w każdy zaprezentowany utwór. Zebrana publiczność z wielkim entuzjazmem przyjęła utwory w rytmie blues'a jak i melancholijne ballady. Wszystkim artystom dziękujemy i gratulujemy występów.
A już w najbliższy czwartek 24 maja o godzinie 18:00 Szkoła MUSIC STORE zaprasza na pierwszą edycję imprezy GrilloGranie, która odbędzie się na szkolnym ogrodzie...słońce, grilowana kiełbaska i dobra muzyka na żywo GWARANTOWANE!!!!!

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować