Kultura

Ponadczasowe przeboje w wykonaniu 12 Polskich Tenorów & Divy w Kaliszu!

2022-04-22 10:00:00 reklama@calisia.pl

Wydarzenie

Termin wydarzenia: 2022-11-19 18:00:00, za 3 miesiące

Zapraszamy wszystkich melomanów i miłośników wokalistyki, na światowym poziomie, w klimatyczną podróż w dobrym muzycznym stylu. Koncert 12 Polskich Tenorów & Divy w Kaliszu odbędzie się 19 listopada br. o godzinie 18:00! Zakupione wcześniej bilety zachowują ważność na jesienne wydarzenie.

12 Polskich Tenorów & Diva
12 Polskich Tenorów & Diva

12 Polskich Tenorów & Diva to prawdziwa uczta dla zmysłów - na jednej scenie 12 arcyzdolnych i przystojnych Tenorów, a crème de la crème tego wspaniałego koncertu - utalentowana, przepiękna Diva. 

 
Podczas koncertu usłyszymy wybitne kompozycje w wykonaniu Woytek Mrozek Chamber Orchestra.
 
 
Koncert nie ma sobie równych, zarówno pod względem bogactwa wykonawców, barw, potęgi światowej wokalistyki, jak i poziomu wykonawczego. Producentem programu jest znany od 20 lat światowej publiczności Maestro Woytek Mrozek - producent, dyrygent, kompozytor, aranżer, solista, klarnecista i manager sztuki, Artysta o niepodważalnym autorytecie.
 
Charakterystycznym dla koncertów 12 Polskich Tenorów & Diva jest wirtuozeria wokalu, kolor wielogłosowości, połączony z humorem, dzięki czemu burzą oni stereotypowy obraz klasycznej muzyki wokalnej i instrumentalnej.
 
W ten magiczny wieczór usłyszymy najsłynniejsze i najpiękniejsze fragmenty operetek, oper, musicali oraz aranżacje utworów współczesnych, rockowych i pop kultury takich, jak ponadczasowa Granada Austina Lary, czy też hit Jana Kiepury Brunetki Blondynki, oklaskiwany na całym świecie przebój grupy Il Divo Unbrake My Heart, czy też We Will Rock You zespołu Queen, przeboje grupy ABBA: Mamma Mia, Dancing Queen oraz ponadczasowe hity Whitney Houston i wiele innych muzycznych niespodzianek.
 
12 Polskich Tenorów & Diva, to potęga wokalu, która wzbudza entuzjazm nie tylko dzięki odmiennym, potężnym możliwościom głosowym, ale także poprzez porywającą energię na scenie, która udziela się publiczności. Każdy koncert jest świętem muzyki wokalnej, a publiczność wprost uwielbia miły i autentyczny, sceniczny wizerunek wykonawców.
 
Zapraszamy wszystkich melomanów i miłośników wokalistyki, na światowym poziomie, w klimatyczną podróż w dobrym muzycznym stylu.

 

Koncert w wykonaniu:

Diva - Agata SAVA , Mezzosopran

Tenorzy:

Aleksander Kruczek

Daniel Cebula - Orynicz

Łukasz Ratajczak

Michał Borkowski

Oskar Jasiński

Piotr Pastuszka

Sławomir Naborczyk

Sylwester Targosz-Szalonek

Kwartet z LeonVoci

oraz

Woytek Mrozek Chamber Orchestra

Dyrygent / klarnecista - Woytek MROZEK

 

12 Polskich Tenorów & Diva,

Kalisz, 23.04. (sobota), godz. 18.00,

Aula UAM, ul. Nowy Świat 28-30

 

19 listopada (sobota), godz. 18:00
KALISZ - Aula UAM ul. Nowy Świat 28-30

Bilety do nabycia w kasie CKiS oraz on-line na:

- kupbilecik.pl - https://www.kupbilecik.pl/imprezy/58518/Kalisz/12+Polskich+Tenor%C3%B3w+%26+Diva/
- biletyna.pl - https://biletyna.pl/koncert/12-Tenorow-Diva
- ebilet.pl - https://www.ebilet.pl/klasyka/koncert/12-polskich-tenorow-diva/

 

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować