Społeczne

Policyjny pościg za pijanym kierowcą. 32-latek zatrzymał się na radiowozie.

2020-07-12 11:43:13 red

Blisko 2 promile w wydychanym powietrzu miał 32-letni mieszkaniec powiatu kaliskiego, który na widok radiowozu w Iwanowicach rzucił się do ucieczki. Pościg zakończył się w Brzezinach gdzie pijany kierowca próbował staranować policyjną blokadę.

zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl
zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl

Policjanci z komisariatu policji w Koźminku patrolując Iwanowice w niedzielę, 12 lipca postanowili zatrzymać do kontroli 32-latka, mieszkańca powiatu kaliskiego, kierującego Volkswagenem Polo – Kierowca nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Podjął próbę ucieczki. Rozpoczął się policyjny pościg, który zakończył się w Brzezinach, gdzie kierujący Volkswagenem Polo chciał staranować policyjną blokadę, doprowadzając do rozbicia swojego pojazdu oraz policyjnego radiowozu – podaje podkom. Witold Woźniak z kaliskiej komendy.

32-latek był pod wpływem alkoholu – Kierowca w organizmie miał blisko 2 promile alkoholu. Został zatrzymany – dodaje podkom. Witold Woźniak

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ