Policjanci rozdawali bilety Blue Cafe. Uwaga konkurs - mamy dla was jedno podwójne zaproszenie!

2019-01-25 11:05:00 red za KMP w Kaliszu

Program „Bezpiecznie – Chce się żyć!”, którego inicjatorem jest Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – to wydarzenie, które już od kilku lat wpisane jest kalendarz działań prewencyjnych organizowanych na terenie Kalisza. W piątek policjanci z ruchu drogowego podczas akcji NURD, rozdawali zaproszenia na tegoroczną edycję tego profilaktycznego przedsięwzięcia i koncert zespołu Blue Cafe.

fot. KMP w Kaliszu
fot. KMP w Kaliszu

„Bezpiecznie – Chce się żyć!” to program łączący edukację z przyjemnością. Organizatorzy poprzez specjalnie przygotowaną prelekcję, chcą wpłynąć na podniesienie świadomości społecznej w zakresie bezpieczeństwa na drogach. Jednocześnie aby urozmaicić spotkanie zapraszają do udziału w akcji gwiazdy polskiej sceny rozrywkowej. W tym roku ideę propagowania bezpieczeństwa na drogach wesprze zespół „Blue Cafe”.

W piątek, 18 stycznia policjanci z kaliskiej drogówki podczas akcji NURD rozdali kilkanaście zaproszeń na tegoroczną edycją programu. Ponieważ akcja „Bezpiecznie – Chce się żyć!” skierowana jest m.in. do niechronionych uczestników ruchu drogowego, dlatego też, w tym roku to właśnie piesi otrzymali dwuosobowe zaproszenia na spotkanie. Oczywiście na bilety wstępu mogli liczyć jedynie ci, którzy w sposób prawidłowy korzystali z wyznaczonych dla nich przejść.

Finał programu „Bezpiecznie – Chce się żyć!” z udziałem zespołu Blue Cafe w wersji akustycznej odbędzie się 28 stycznie o godz. 16.30 w Auli Collegium Novum PWSZ w Kaliszu przy ul. Nowy Świat 4a.

Konkurs rozwiązany

O wygranej oraz sposobie odbioru nagrody poinformowaliśmy zwycięzcę mailowo. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ