Społeczne

Policja szuka rowerzysty ze zdjęcia. Rozpoznajesz go? Zadzwoń!

2020-06-05 15:43:18 red za KMP Kalisz

Kaliscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty. Wszyscy, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć proszeni są o kontakt z policją.

fot. KMP Kalisz
fot. KMP Kalisz

Do zdarzenia doszło 28 maja w Kaliszu na Placu Bohaterów Westerplatte. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że rowerzysta wykonując manewr omijania nie zachował należytej ostrożności i odległości od omijanego pojazdu marki Volvo, wyniku czego uderzył w auto, uszkadzając je. Rowerzysta miał poinformować kierującego samochodem mężczyznę, że nie doszło do żadnych uszkodzeń i odjechał – podaje asp. Anna Jaworska-Wojnicz rzecznik KMP w Kaliszu

Policjanci pracujący nad sprawą zabezpieczyli nagranie wideo, na którym zarejestrowana została sylwetka mężczyzny, który był uczestnikiem tego zdarzenia. W związku z tym, policja prosi o kontakt rowerzystę lub osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat tej osoby.

Wszystkie istotne informacje można przekazywać policjantowi prowadzącemu postępowanie – sierż. szt. Annie Bruś dzwoniąc na numer 47 77 51 490 lub 47 77 51 460 (sekretariat wydziału). Numer czynny całą dobę 47 77 51 900

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.

Zdjęcia: KMP Kalisz

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ