Społeczne

Policja poszukuje świadka zdarzenia w Tłokini Kościelnej

2020-01-25 15:01:35 red za KMP Kalisz

Policjanci z Komisariatu Policji w Opatówku poszukują mężczyzny, który 15 stycznia udzielał pomocy pasażerce auta, która zasłabła podczas jazdy. Mężczyzna poruszał się samochodem osobowym koloru srebrnego lub szarego.

zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl
zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Opatówku prowadzą nadzorowane przez Prokuraturę Rejonową w Kaliszu postępowanie, w sprawie śmierci 68-letniej mieszkanki gminy Opatówek. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kobieta zasłabła, gdy prywatnym samochodem była transportowana do szpitala. Jedną z pierwszych osób, które udzielały pomocy kobiecie był przejeżdżający w pobliżu mężczyzna. Kierowca samochodu osobowego (koloru srebrnego bądź szarego) widząc zdarzenie zatrzymał swój pojazd i uczestniczył w akcji reanimacyjnej 68-latki, do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego – podaje asp. Anna Jaworska-Wojnicz rzecznik KMP w Kaliszu.

Świadka zdarzenia, który udzielał pomocy kobiecie 15 stycznia w miejscowości Tłokinia Kościelna, policja prosi o pilny kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie - sierż. szt. Mateuszem Ludwiczakiem z Komisariatu Policji w Opatówku pod nr telefonu 62 76-55-780 w godzinach 7:30-15:30. Kontaktować można się również za pośrednictwem poczty elektronicznej przesyłając informacje na adres: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ