Motoryzacja

Policja poszukuje sprawcy zdarzenia drogowego z ul. Wyszyńskiego!

2021-05-06 14:43:39 KMP Kalisz

Policjanci z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu poszukują sprawcy zdarzenia drogowego, do którego doszło 4 marca br. na ul. Wyszyńskiego w Kaliszu.

KMP Kalisz
KMP Kalisz

Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające dotyczące zdarzenia drogowego, do którego doszło 4 marca br. w godzinach przedpołudniowych, na ul. Wyszyńskiego 21 (w rejonie klatki nr 13). Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca samochodu ciężarowego (którego zdjęcie publikujemy) nie zachował szczególnej ostrożności manewrując na parkingu, w wyniku czego doprowadził do uszkodzenia zaparkowanego samochodu marki Mercedes.

Prosimy o kontakt osoby, które były świadkami opisanego zdarzenia lub posiadają rejestratory jazdy i przejeżdżały w podanym czasie w rejonie tego parkingu.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi - mł. asp. Maria Machelak tel. 47 77 51 263 lub 47 77 51 460.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ