Pokaz kaliskiej projektantki w Berlinie - również dzięki władzom miasta

2019-01-10 13:01:00 reklama@calisia.pl

Po sukcesie Dominiak Design w Mediolanie w sierpniu 2018, przyszła kolej na pokaz sukien ślubnych kaliskiej projektantki w samej “jaskini lwa” czyli berlińskiej Loewen Hall. Pokaz odbędzie się 14 stycznia w poniedziałek o godzinie 17. Zostanie na nim zaprezentowanych dwanaście sukien ślubnych z kolekcji Elżbiety Dominiak.

“Fashion Hall Berlin” to wydarzenie stworzone w 2014 roku, zarówno dla młodych projektantów jak i renomowanych marek modowych. Od początku stało się stałym elementem prezentowania nowych kierunków mody podczas Fashion Week Berlin.

Suknie na pokazie prezentować bedą dwa zasadnicze trendy w modzie ślubnej. Jakie? Zobaczycie na relacji z tego wydarzenia już 15 stycznia.

Pokazowi towarzyszyć będzie prezentacja multimedialna w której Dominiak Design zaprosi… na indywidualne sesje przymiarkowe do Kalisza. “Skoro ślub jest tak ważnym wydarzeniem w życiu każdej osoby, to może warto wsiąść w samochód i pojechać cztery godziny do najstarszego miasta w Polsce, żeby mieć kompletnie unikalną suknię?”- mówi Elżbieta Dominiak, której odważne działania coraz częściej opisują lokalne i regionalne media. Projektantka liczy na zainteresowanie swoimi kreacjami ze strony berlińskiej klienteli.

Częścią pokazu będzie prezentacja Kalisza, jako urokliwego miasta o bardzo długiej historii. W pokazie zostaną wykorzystane ujęcia Kalisza z serwisu Instagram calisia_pl.

Tym razem zatem Dominiak Design pokaże się w dwóch rolach: kreatorki niezwykłych sukni ślubnych, a jednocześnie promotorki miasta Kalisza. “Taka promocja miasta możliwa jest dzięki przychylności władz miasta, które w bardzo życzliwy sposób podeszły do kwestii współpracy z moją marką Dominiak Design” powiedziała nam Elżbieta Dominiak.
W ten nietypowy sposób Kalisz zaistnieje dla obecnych na pokazie blogerów, entuzjastów mody i przedstawicieli europejskich mediów.

Poniedziałek został wybrany celowo: jest to pre-opening do berlińskiego tygodnia mody. Dominiak Design znajdzie się zatem znowu w centrum wydarzeń.

Link do strony wydarzenia: http://fashion-hall.de/dominiak-design/

Od ponad roku projektantka współpracuje z kaliską agencją reklamy agencja.calisia.pl , która podjęła się rebrandingu marki ( znanej wcześniej jako ED Marriage), stworzyła jej profile internetowe oraz doradza w działaniach związanych z komunikacją marki – również na polu międzynarodowym.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ