Społeczne

Podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz miasta

2022-05-18 10:30:00 Kancelaria Prezydenta Miasta

Aleksander Quoos, kierujący pracą Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Urzędu Miasta Kalisza nieprzerwanie od 33 lat, przechodzi na emeryturę. Za wieloletnią pracę podziękowali mu 17 maja prezydent Krystian Kinastowski oraz Marcin Cieloszyk, sekretarz Miasta.

Kancelaria Prezydenta Miasta
Kancelaria Prezydenta Miasta

Aleksander Quoos rozpoczął pracę w Miejskim Inspektoracie Obrony Cywilnej w 1989 roku jako żołnierz zawodowy w stopniu podpułkownika. W 2002 roku, po powstaniu Wydziału Spraw Obronnych, zakończył służbę wojskową w stopniu pułkownika i został pracownikiem cywilnym Urzędu. Zajmował się sprawami związanymi z zarządzaniem kryzysowym, ochroną ludności, przeciwpożarową, ratownictwem, czy powszechnym obowiązkiem obrony. W swojej karierze współpracował z sześcioma prezydentami miasta.

Jako jedno z największych wyzwań i najtrudniejszych doświadczeń wspomina powódź, która miała miejsce w 2010 roku.

Spotkanie było okazją do rozmowy o doświadczeniach zawodowych i planach na przyszłość.

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować