Podsumowanie półkolonii w MUSIC STORE

2013-02-05 07:14:26 Redakcja Calisia.pl

...półkolonie z Music Store to była niezła frajda i szkoda, że już koniec-powiedziała przez łzy Wiktoria. Za rok na pewno tu wrócę- dodała.

Poniedziałek 21 stycznia godzina 8:00. W dużej sali Szkoły Muzycznej Music Store zchodzą się pierwsi uczestnicy zimowych półkolonii. Niektórzy wystraszeni, inni z energią i zniecierpliwieniem oczekują co się wydarzy. Do sali wchodzą opiekunowie, witają się i od razu rozbrzmiewa muzyka, która nie milknie ani na chwilę, aż do piątku. Każdy dzień wypełniony był licznymi atrakcjami. Warsztaty taneczne, plastyczne, muzyczne zamieniły szkołę w ulicę Rio. Ponad to ognisko i wiele atrakcji na Zawodziu, choć zima nie odpuszczała to i tak półkolonistom nie był straszny żaden śnieg. Kiedy śniegi zostały okiełznane, przyszedł czas na czekoladę, czyli to dzieciaki lubią najbardziej. Pmimo że był to czas ferii, taka lekcja o czekoladzie to sama słodycz. W środę odwiedzili nas członkowie Capitaes De Areia, którzy zaprezentowali półkolonistom co to jest capoeira, było to niesamowite przeżycie. Tak aktywnie i kolorowo spędzony czas-to coś dla miłośników wrażeń. Następne półkolonie już w czerwcu. Ciekawe co tym razem przygotuje Szkoła MUSIC STORE

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować