Zdrowie

Podczas Calisia Triathlon będzie możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19

2021-08-26 08:30:00 red za Agnieszka Pawełczyk - Wydział Spraw Społecznych i Mieszkaniowych

29 sierpnia podczas Calisia Triathlon będzie możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19 jednodawkową szczepionką firmy Johnson&Johnson.

zdjęcie ilustracyjne/fot. Magdalena Bartnik - Kancelaria Prezydenta Miasta
zdjęcie ilustracyjne/fot. Magdalena Bartnik - Kancelaria Prezydenta Miasta

Podczas Calisia Triathlon od godz. 9.00 do 15.00 będzie możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19 jednodawkową szczepionką firmy Johnson&Johnson.

Punkt, w którym będą odbywały się szczepienia podczas tego wydarzenia będzie znajdował się w budynku Kaliskiego Towarzystwa Kolarskiego Wał Matejki 2.

Podmiotem leczniczym, który będzie wykonywał szczepienia jest KIDSCLINIC s.c., która odpowiada także za szczepienia w Punkcie Szczepień Powszechnych w Kaliszu przy ul. Nowy Świat 4.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ