Sport

Pobiegną od zmierzchu do świtu. 26 czerwca XVII Nocny Bieg Świętojański

2021-06-09 13:00:00 red.

Kaliskie Towarzystwo Sportowe Supermaraton zaprasza 26 czerwca na XVII edycję Biegu Świętojańskiego Od zmierzchu do świtu. Do XVII biegu pozostało 18 dni. Na liście startowej już 50 osób.

Organizatorzy
Organizatorzy

Zapraszamy wszystkich na XVII edycję organizowanego biegu. Biegu wyjątkowego. Tutaj starterem oraz stoperem jest Słońce, gdyż początek i koniec biegu wyznacza jego zachód oraz wschód. W tę noc jest czas na wszystko – rywalizację od początku do końca, krótką przebieżkę w blasku Księżyca, spacery, pogawędki, a nawet biesiadę przy grillu i piwie - oczywiście bezalkoholowym. Kameralna, rodzinna i ciepła atmosfera – to wszystko czeka na Was już 26 czerwca 2021 roku w Kaliszu.

Bieg przeznaczony jest dla wytrawnych i zaprawionych w boju „ultrasów”, jak i dla tych zostawiających dopiero pierwsze ślady na ścieżkach biegowych. Wielu uczestników to podczas tego biegu przeżywa swój pierwszy raz (na dystansie maratońskim oczywiście). To Wy decydujecie kiedy z trasy schodzicie i kiedy na nią wracacie. Sami ustalacie dystans oraz własne granice. Stałym „bywalcom” biegów przedstawiać nie trzeba. Tym, którzy nie biegali polecamy spróbować, a na pewno nie będziecie żałować decyzji. Do zobaczenia w Kaliszu 26 czerwca!

Zapisy: https://foxter-sport.pl/xvii-nocny-bieg-swietojanski---od-zmierzchu-do-switu-2021

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ