Sport

Pobiegli z WOŚP! [zdjęcia, wideo]

2020-01-11 12:00:00 BK

Pomagają na sportowo. Kilkudziesięciu biegaczy, którzy co sobotę, biegają w parkrunie w Parku Miejskim, tym razem pobiegło dla Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy uczestnik przekazał cegiełkę na Orkiestrę!

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

Weekend zawsze warto dobrze rozpocząć – najlepiej na parkrun, gdzie można przejść, przetruchtać lub przebiec dystans 5 km w rekordowo przyjacielskiej atmosferze. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, niezależnie od wieku i kondycji. Parkrun to także spotkanie, w którym możesz wziąć udział angażując się jako wolontariusz, do czego gorąco zachęcamy!

11 stycznia, o 9:00 kilkudziesięciu biegaczy pobiegło dla Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy uczestnik przekazał cegiełkę na Orkiestrę!

Po zakończeniu wydarzenia na ul. Sportowej, chętni uczestnicy i wolontariusze spotkali się na wspólnej kawie w Cafe Calisia przy Al. Wolności 6.

Sedno parkrun wcale nie tkwi w samym biegu – cytując opinię zagorzałego kaliskiego parkrunera: "tutaj liczy się atmosfera, kawa, spotkanie po biegu, wolontariat i wszyscy wspaniali ludzie wokoło".

Wyniki - https://www.parkrun.pl/kalisz/rezultaty/ostatnierezultaty/

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ