Sport

Pobiegli z WOŚP! [zdjęcia, wideo]

2020-01-11 12:00:00 BK

Pomagają na sportowo. Kilkudziesięciu biegaczy, którzy co sobotę, biegają w parkrunie w Parku Miejskim, tym razem pobiegło dla Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy uczestnik przekazał cegiełkę na Orkiestrę!

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

Weekend zawsze warto dobrze rozpocząć – najlepiej na parkrun, gdzie można przejść, przetruchtać lub przebiec dystans 5 km w rekordowo przyjacielskiej atmosferze. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, niezależnie od wieku i kondycji. Parkrun to także spotkanie, w którym możesz wziąć udział angażując się jako wolontariusz, do czego gorąco zachęcamy!

11 stycznia, o 9:00 kilkudziesięciu biegaczy pobiegło dla Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Każdy uczestnik przekazał cegiełkę na Orkiestrę!

Po zakończeniu wydarzenia na ul. Sportowej, chętni uczestnicy i wolontariusze spotkali się na wspólnej kawie w Cafe Calisia przy Al. Wolności 6.

Sedno parkrun wcale nie tkwi w samym biegu – cytując opinię zagorzałego kaliskiego parkrunera: "tutaj liczy się atmosfera, kawa, spotkanie po biegu, wolontariat i wszyscy wspaniali ludzie wokoło".

Wyniki - https://www.parkrun.pl/kalisz/rezultaty/ostatnierezultaty/

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ