Społeczne

Pobicie policjanta na Głównym Rynku w Kaliszu! Zatrzymane zostały 3 osoby

2019-12-02 10:13:26 BK

W niedzielę rano w Kaliszu doszło do pobicia policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Funkcjonariusz z obrażeniami trafił do szpitala. 

zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl
zdjęcie ilustracyjne/arch. Calisia.pl

Do zdarzenia doszło 1 grudnia nad ranem, na Głównym Rynku w Kaliszu, w rejonie jednego z lokali gastronomicznych. Dotkliwie pobity został funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim po służbie. Trafił do szpitala z poważnym urazem twarzo-czaszki i wstrząśnieniem mózgu.  

- Są prowadzone czynności w tej sprawie. Zostały zatrzymane 3 osoby. Dzisiaj będą wykonywane przesłuchania - mówi asp. Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Zatrzymani zostali trzej mężczyźni, kaliszanie w wieku 25, 27 i 30 lat. Poszukiwany jest jeszcze jeden mężczyzna, który miał brać udział w pobiciu.

Okoliczności sprawy nie są jeszcze znane. Będziemy informować na bieżąco.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ