Biznes

Planujesz remont? Skorzystaj z zaufanych fachowców Rocco Build [wywiad wideo]

2020-10-15 08:30:00 redakcja

Szukasz najlepszej usługi i firmy z różnych branży w Kaliszu i regionie? Potrzebujesz solidnej firmy budowlanej, kreatywnego fotografa, zaufanego mechanika, dobrego ubezpieczenia na dom i życie, a może smacznej restauracji na imprezę okolicznościową? Zapraszamy na cykl krótkich wywiadów z przedsiębiorcami. Wywiady powstały w trakcie cyklicznego spotkania Business Mix, które nasza redakcja prowadzi od siedmiu lat - a od trzech lat we współpracy z Inkubatorem Przedsiębiorczości.

Calisia.pl
Calisia.pl

Szkoły muzyczne, dealerzy samochodowi, firmy budowlane i ubezpieczeniowe, restauracje, cukiernie i wiele innych usług z tradycją i na najwyższym poziomie oferuje najstarsze miasto w Polsce. Specjalnie dla Was, w trakcie spotkania Business Mix przeprowadziliśmy wywiady z przedsiębiorcami i zebraliśmy najważniejsze informacje, które pomogą Wam podjąć decyzję, z jakiej usługi skorzystać i gdzie warto się udać.

Planujesz remont? Szukasz dobrych i zaufanych fachowców? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Rozmawialiśmy z Robertem Mrozem, właścicielem firmy budowlanej Rocco Build i prezesem Fundacji Odmrozić Serca.

Strona www: https://rocco-build.com/

Profil facebookowy: https://www.facebook.com/RM.Roccobuild

Tel. / Fax +48 600 668 117

e-mail: robert@rocco-build.com

Jeśli spodobał Ci się nasz artykuł,

wrzuć nam coś do kapelusza :)

Wesprzyj jednorazowo

Wdzięczny Zespół Calisia.pl

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Te artykuły mogą cię zainteresować