Sport

Piotr Krępa w siódemce 2. serii PGNiG Superligi

2020-09-16 10:53:13 red

Nowy obrotowy kaliskiego MKS-u Piotr Krępa został wybrany do siódemki 2. serii PGNiG Superligi. W niedzielnym spotkaniu Energa MKS Kalisz pokonała Wybrzeże Gdańsk po rzutach karnych.

fot. źródło: fb/PGNiG Superliga
fot. źródło: fb/PGNiG Superliga

Piotr Krępa dołączył do Energa MKS-u Kalisz przed sezonem 2020/21 po kilku latach spędzonych w Stali Mielec, której był pewnym punktem w ataku – podobnie jest w kaliskim zespole. W niedzielnym spotkaniu z Wybrzeżem Gdańsk był bezbłędny (6/6), a jego gol w końcówce dał remis, a w konsekwencji zwycięstwo po karnych.

 

Siódemka 2. serii PGNiG Superligi:

bramkarz: Adam Morawski - SPR Wisła Płock

lewoskrzydłowy: Marcel Sroczyk - MKS Zagłębie Lubin

lewy rozgrywający: Michał Jurecki – Azoty Puławy

środkowy rozgrywający: Maciej Zarzycki - KPR Gwardia Opole

prawy rozgrywający: Rennosuke Tokuda - Grupa Azoty SPR Tarnów

prawoskrzydłowy: Patryk Mauer - KPR Gwardia Opole

obrotowy: Piotr Krępa - Energa MKS Kalisz

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ