Społeczne

Pilne! Zaginęła 16-letnia kaliszanka!

2021-04-06 18:42:28 red. za Gdziekolwiek jesteś

16-letnia Oliwia Kubik z Kalisza, wyszła z domu 5 kwietnia i do tej pory nie ma z nią kontaktu. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach. Powiadomiona została Komenda Miejska Policji w Kaliszu.

fot. Gdziekolwiek jesteś
fot. Gdziekolwiek jesteś
Oliwia wyszła z domu w Kaliszu dnia 5.04.2021 r., około godziny 9:00 rano. Nie ma przy sobie dokumentów ani telefonu. Oliwia jest dziewczyną chorą, która musi przyjmować systematycznie leki, których nie ma ze sobą. Jest bardzo ufna, a jej zrozpaczona mama prosi o pomoc w odnalezieniu córki.
 
RYSOPIS
Wzrost: około 172 cm
Włosy: rude,( patrz fotto)
Oczy: niebieskie
 
Ubrana była w czarna pikowana kurtkę do bioder, czarne spodnie typu joggersy, żółtą bluzę z kapturem, czerwone buty (za kostkę) Nike. Ma niebieską NERKĘ na różowym pasku.
 
Ktokolwiek widział lub wie o losie zaginionej, proszony jest o niezwłoczny kontakt z Komendą Policji pod numerem alarmowym 112.
 
 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ