Biznes

Pierwsze warsztaty dla panien młodych

2020-02-24 16:08:49 reklama@calisia.pl

Już 29 lutego odbędą się pierwsze tego typu warsztaty Bootcamp Wedding 2020. Pierwsza edycja wyjątkowego spotkania dla panien młodych planujących swój ślub w roku 2020 lub 2021 w Łączniku Kulinarnym już w najbliższy weekend.

White & Black Modern Coffee Quote Photo Collage (1)
White & Black Modern Coffee Quote Photo Collage (1)

Co to bootcamp? Wedle amerykańskich sił wojskowych to rodzaj treningu kadetów na świeżym powietrzu. Bootcamp Wedding 2020 to jednak nie plenerowe treningi, a kameralne konsultacje w zaciszu pięknej reastauracji z ekspertami branży ślubnej. Bootcamp zagości w Łączniku Kulinarnym w CkiS na ulicy Łaziennej w Kaliszu. Doradztwo w kwestii dekoracji, ubioru, szukania usługodawców, podpisywania umów i tego jak zachować spójność ślubu i wesela to dość kosztowna sprawa. A Bootcamp daje ogrom praktycznej wiedzy ślubnej i to z pierwszej ręki – od ludzi, którzy w branży pracują od lat. „Przychodząc do nas możesz mieć zaledwie mgliste pojęcie o szczegółach organizacji, a wychodzisz po kilku godzinach z konkretami i gotowa do działania! Bootcamp to jeden dzień, który odmieni Twoje ślubne przygotowania!” mówią organizatorki.
Kto i dlaczego robi Bootcamp?

Ekipa warsztatów Bootcamp to: Agnieszka Marciniak - właścicielka Kazumi mobilne masaże i rehabilitacja, osoba z ogromem wiedzy na temat rehabilitacji, pielęgnacji, odmładzania niechirurgicznego (można wyprostować u niej zmarszczki masażem!). Specjalistka od pielęgnacji japońskiej, dbająca o swoje klientki holistycznie, od stóp do głów.
Sylwia Olejnik – właścicielka StylistiQ Arte - certyfikowana stylistka, personal shopper, osoba zatopiona w modzie i pracująca w niej na co dzień. Zna wszystkie kolory i ich nazwy, a w oku ma radar na dobry gust i wyczucie stylu. Absolutne guru w kwestii ubioru i stylizacji.
Natalia Różańska - fotograf w Art-Focus Fotografia i Film Różański Różański i właścicielka marki Warsztaty fotograficzne Admirabilis. Inicjatorka warsztatów Fotografia dla biznesu i pomysłodawczyni Bootcamp. Fotograf całym sercem, czepialska w detalach, dążąca do ideału, planująca wszystko i zawsze.

W swoich firmach kobiety pracują z setkami panien młodych i od dawna wiedzą jakie błędy są najczęściej popełniane. Widziały już prawie wszystko, a swoje klientki przestrzegają przed tym, czego mogłyby żałować przez długie lata. Bootcamp to okazja, żeby zorganizować swój Idealny Ślub w prosty i sensowny sposób. Nowoczesna i zaradna panna młoda z pewnością zyska praktyczne rozwiązania, które pomogą jej stworzyć Ślub bezstresowo i z poczuciem wybrania najlepszych możliwych opcji. Bootcamp to odpowiedź na setki pytań i dostawa tysiąca inspiracji, w jeden dzień, w pięknym miejscu, prosto od ekspertów.

Bilet na Bootcamp to udział w panelu ekspertów (od 12 do 16), w którym będą omówione:

opcje sukien ślubnych – rozwiązania dla różnych figur i typów urody
kwiaty, dodatki, dekoracje, ich kolorystyka i spójność
opcje sal weselnych i rzeczy o które trzeba zapytać
budżet, jego planowanie i realizowanie
plany dbania o cerę i ciało przed ślubem i w dzień ślubu
zdjęcia – jak znaleźć odpowiedniego fotografa, jak na zdjęciach dobrze wyjść i o co zadbać, żeby był efekt „wow!”
film ślubny – jaki powinien być, żeby wracać do niego po latach z przyjemnością
make up w dniu ślubu – wybór makijażystki, dobór kolorów, kosmetyki polecane i zakazane
atrakcje ślubne – możliwości, najnowsze trendy, obecne ceny i planowanie w czasie wesela
Po panelu ekspertów każda pani młoda będzie mogła indywidualnie skonsultować wszystkie swoje pomysły (16 do 18). Dodatkowo, dla każdej pani młodej organizatorki przygotowały pakiet zniżek i rabatów na szereg usług ślubnych i weselnych do wykorzystania po Bootcamp.

Zastanawiasz się czy Bootcamp jest dla Ciebie?

To Ty wiesz, czego oczekujesz w Dniu Ślubu. Bootcamp to możliwość dowiedzenia się, jak to wygląda od drugiej strony, na czym można sporo zaoszczędzić, a na czym nie warto, gdzie znaleźć dobrych usługodawców i jak zweryfikować ich rzetelność. Przychodząc na Bootcamp dostajesz propozycje rozwiązań i gotowe checklisty, które zaoszczędzą Ci sporo czasu i nerwów. Do tego otrzymujesz vouchery i karty podarunkowe, które mile połechcą budżet ślubny.

 

 

Przekonana? Możesz jeszcze kupić bilet:

https://admirabilis.zalamo.com/book

 

 

 

 

 


 

Przeglądaj zasoby calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ