To jest szkic

Treść czeka na akceptację redakcji

Treść jest niepubliczna - widoczna jest tylko pod tym adresem URL

„Pierwsze kroki z Nordic Walking”

2021-03-15 07:30:00 red za org.

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Klub Sportowy Kalisia Nordic Team wraz z miastem Kalisz zaprasza na zajęcia dla początkujących, którzy chcą poznać technikę Nordic Walking. W ciągu 1,5 godziny wykwalifikowani trenerzy KNT wprowadzą w arkana tej niezwykle przyjemnej i bardzo zdrowej formy rekreacji.

Fot. Kalisia Nordic Team
Fot. Kalisia Nordic Team

Każdy uczestnik może skorzystać z jednych zajęć, które odbędą się:

• 10 kwietnia 2021 w godzinach 9:00-10:30,

• 17 kwietnia 2021 w godzinach 12:00-13:30

• 24 kwietnia 2021 w godzinach 15:00-16:30

w Parku Miejskim w Kaliszu, zbiórka 10 minut wcześniej „domek chiński” (Pagoda). Każdy uczestnik zostanie na czas zajęć wyposażony w profesjonalne kijki do Nordic Walking.

- Prosimy o zadbanie o wygodny, niekrępujący ruchów strój i obuwie sportowe, odpowiednie do panujących warunków atmosferycznych. Nad ćwiczącymi opiekę zapewni zespół trenerski Nordic Walking Kalisia Nordic Team – informuje Piotr Kolanek z Klubu Sportowego Kalisia Nordic Team.

Treningi są bezpłatne, mają charakter rekreacyjnych zajęć ruchowych i prowadzone są na terenie otwartym.

Aby się zapisać na zajęcia należy się zarejestrować telefonicznie pod numerem 533-574-632 w godzinach 10:00-16:00 od poniedziałku do piątku do dnia pierwszych zajęć. Ilość miejsc ograniczona!

Miasto Kalisz dofinansowało tę inicjatywę, dokupując kijki do wypożyczenia dla kursantów i finansując zakup medali dla uczestników.

 

Harmonogram zajęć ruchowych NORDIC WALKING PRZYWITANIE WIOSNY „Pierwsze Kroki z Nordic Walking”

8:40 – 9:00 - rejestracja i wypożyczenie kijów w Biurze Obsługi klubu KNT

9:00 – 9:15 - wprowadzenie do treningu i prezentacja Nordic Walking

9:15 – 9:25 - ćwiczenia rozgrzewające

9:25 – 10:10 - wymarsz grup do parku

10:10 – 10:20 - ćwiczenia rozciągające

10:20 – 10:30 - wręczenie okazjonalnych medali

10:30 - zakończenie imprezy

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ