Edukacja

Pierwszaki zostały oficjalnie uczniami kaliskiego Edukatora [zdjęcia, wideo]

2021-10-12 12:30:00 red.

To był wielki dzień dla rodziców i uczniów klas pierwszych Niepublicznej Szkoły Podstawowej Edukator w Kaliszu. 14 października, w Dniu Edukacji Narodowej, najmłodsi złożyli ślubowanie i oficjalnie rozpoczeli swoją przygodę z edukacją. 

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

Uroczystość odbyła się w sali kina Helios. Na widowni zasiedli dumni rodzice pierwszaków, grono pedagogiczne oraz przedstawiciele Zarządu KSO Edukator.

Akademię rozpoczęły występy artystyczne i wokalne uczniów. Humorystyczne scenki z życia szkoły, parodia spotkania wychowawców z rodzicami przedstawiona przez małych aktorów, rozbawiły słuchaczy.

Po części artystycznej przyszedł czas na najważniejszy moment - złożenie ślubowania przez uczniów klas pierwszych oraz pasowanie na ucznia, którego dokonała dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej Edukator Małgorzata Górska.

- Przed Wami bardzo ważny etap Waszego życia. Bardzo cieszę się, że wybraliście właśnie naszą szkołę. jestem dumna, że to my będziemy towarzyszyć Wam w osiąganiu kolejnych szczebli wykształcenia i nabywaniu nowych doświadczeń na drodze ku dojrzałości i dorosłości. Nauczyciele, pracownicy, szkoły i Wy oraz Rodzice tworzymy jedną wielką rodzinę - mówiła do uczniów dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej Edukator Małgorzata Górska.

 

Do KSO Edukator można zapisać dziecko w dowolnym momencie w roku szkolnym.

"To najbardziej przyjazna dla dzieci i młodzieży szkoła w Kaliszu i okolicach" - mówią  zadowoleni Rodzice. 

Dowiedz się więcej na stronie Szkoły EDUKATOR

Przeczytaj w artykule na Calisia.pl Szukasz doskonałej szkoły dla swojego Dziecka? Wybierz EDUKATORA! [Wideo]

 

S

 

Kalisz,  Aleja Wojska Polskiego 29

tel.  733 43 15 51, 62 500 59 35

sekretariat@edukator-kalisz.pl

edukatorkalisz@interia.pl

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ