Piano Song zaśpiewa we Włoszech

2010-09-17 12:15:09 Aga

Jako jedyni reprezentować będą Wielkopolskę we Włoszech podczas Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Orfeusz w Italii” – mowa o kaliskiej grupie Piano Song.

www.pianosong.pl
www.pianosong.pl
Festiwal „Orfeusz w Italii” odbywa się w najbliższych dniach – od 18 – 23 września. Kiedy dowiedziałam się o wspomnianym Festiwalu, napisałam do krytyka muzycznego Aleksandra Pałaca, który widział nas wielokrotnie w „Szansie na Sukces”. On powiedział, że mamy duże szanse na tym festiwalu. Przygotowaliśmy się więc i udało nam się znaleźć (obok 3 innych grup) w gronie osób, które reprezentować będą Polskę (Piano Song jako jedyni z Wielkopolski). Na Festiwalu startować będziemy solowo oraz jako grupa. Zaprezentujemy dwa utwory: „We are the World” oraz wiązankę przebojów latynoskich - mówi Anna Kowalkiewicz – Oligny, opiekun grupy.
W gronie osób z Piano Song, które reprezentować będą nasz region znajdą się: Monika Szczot, Marzena Ugorna, Sylwia Gąsiorowska, Sara Żywiołowska, Piotr Porada, Bartosz Wojciechowski.
Monika Szczot jest laureatką programu "Szansa na sukces" z muzyką W. Trzcińskiego oraz tegorocznego drugiego miejsca z Justyną Steczkowską. Wystąpiła już w ubiegłym roku w sali kongresowej obok wielu znanych gwiazd polskiego show biznesu.
Marzena Ugorna jest również laureatką programu "Szansa na sukces" z Budką Suflera, gdzie wyśpiewała piosenką "Cisza" zaproszenie do Koncertu Galowego w Sali Kongresowej w Warszawie w czerwcu 2010 roku.
Sylwia Gąsiorowska została zaproszona przez E. Skrętkowską do programu "Szansa na sukces", gdzie mogliśmy podziwiać jej przepiękne wykonanie piosenek P. Szczepanika.
Piotr Porada wzbudził wielkie emocje występując w "Szansie na sukces" z zespołem Golec uOrkiestra. Otrzymał ponowne zaproszenie do programu jak i koncertów przez E. Skrętkowską.
Grupie Piano Song życzymy powodzenia na Festiwalu we Włoszech!

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ