Perła zachodnich regionów Polski- Hotel MORAN*** zaprasza

2011-02-24 15:07:21 reklama

W samym sercu Powidzkiego Parku Krajobrazowego- zwanego "płucami Wielkopolski", w którym znajduje się największe i najczystsze jezioro tego regionu, położony jest wyjątkowy obiekt- MORAN Village & Resort. O jego unikatowości świadczy nie tylko położenie, ale przede wszystkim oryginalna architektura i luksusowa dbałość o klienta w każdym szczególe.

Moran *** Hotel & Spa
Moran *** Hotel & Spa
MORAN Village & Resort zaprasza na wyjątkowy weekend podczas, którego świętować będziemy zarówno Dzień Kobiet jak i Ostatki. Dla Gości Hotel Moran przygotował wiele atrakcji w tym wspaniały Bal w sobotni wieczór, na którym królować będą gorące rytmy, wykwintne menu przygotowane przez szefa kuchni oraz wino, jakiego nie znajdziecie na sklepowych półkach
Ten weekend to także święto wszystkich Pań, więc dla nich przygotowana jest szczególna niespodzianka- spotkanie ze znaną i cenioną stylistką, wizażystką, fotografem Panią Pauliną Lupą. W ramach Dnia Kobiet odbędą się pokazy wizażu oraz sztuki doboru ubrań do sylwetki, zasad poruszania się oraz wiele innych atrakcji.Poza tym Goście skorzystać będą mogli z wyszukanych masaży relaksacyjnych oraz innych atrakcji jakie przygotował MORAN Village & Resort na ten wyjątkowy weekend, w specjalnie promocyjnej cenie.
Pakiet weekendowy (4 - 6 marzec 2011) DZIEŃ KOBIET I BAL "POŻEGNANIE KARNAWAŁU" zawiera:
- Spotkanie ze stylistką, choreografem i fotografem Panią Pauliną Lupą
- 2 noclegi w komfortowym pokoju hotelowym
- 2 śniadania w formie bufetu, ognisko
- miła niespodzianka dla Pań goszczących w naszym Hotelu
- wyborna kolacja przy lampce wina w Hotelowej Restauracji Panorama
- ostatni bal karnawału w roku 2011
cena 899 zł za parę
Więcej szczegółów uzyskacie Państwo w recepcji Hotelu Moran, pod numerami telefonów: 632121171 lub 502530920 oraz na stronie internetowej www.hotelmoran.pl


Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ