Kultura

Październikowe wydarzenia w Chleb i Wino

2021-10-15 13:13:34 Calisia ONE

W październiku w Calisia One czeka nas moc muzycznych i kulinarnych wrażeń. W ten piątek odbędzie się koncert Jacka Wolnego, ćwierćfinalisty 8. edycji programu The Voice of Poland. Wyjątkowych atrakcji nie zabraknie także tuż przed Halloween.

Calisia One
Calisia One

Koncert Jacka Wolnego – 15 października, godz. 20:00

IMG-20211011-WA0000.jpg
 
Jacek Wolny koncertował w największych państwach Europy. Występował na scenach w Paryżu, Berlinie, Barcelonie i wielu innych miastach. Jego utwory cechują się spontanicznością oraz dużą dawką pozytywnej energii. W najbliższy piątek ćwierćfinalista 8. edycji programu The Voice of Poland gościć będzie także w winebarze Chleb i Wino.
 
Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy dokonać wcześniejszej rezerwacji stolika. Kontakt z winebarem możliwy jest pod numerem: 570 190 170.

Hokus Pokus: 4-daniowa kolacja degustacyjna i degustacja win – 30 października, godz. 20:00

 

CiW_Helloween_2021_post_FB.jpg
 
W winebarze Chleb i Wino odbędzie się kolacja degustacyjna autorstwa szefa kuchni Artura Kubiaka. Wina do potraw serwować będzie Emilia Nieznańska – somelier z firmy Wine Center. Niezapomniany wieczór kulinarny wzbogaci muzycznie uwielbiana przez gości Lady Kowalski. Rezerwacje można składać pod numerem: 575 545 050. Liczba miejsc ograniczona.

Halloween with Matthew Clarck – 30 października, godz. 21:00

 

IMG-20211012-WA0001.jpg
 
Tego samego wieczoru w Calisia One odbędzie się Halloweenowy event muzyczny, którego głównym gościem będzie popularny na polskiej scenie klubowej DJ, producent i promotor – Matthew Clarck. Występował on na największych festiwalach muzycznych w Polsce. Jest także pomysłodawcą takich imprez, jak SOUNDS OF POZNAŃ czy RESUME, oraz ambasadorem marek Jabra i Jack&Jones.
 
Matthew Clarck wystąpi wraz z DJ Wlodee, który gra podczas Calisia by Night na patio winebaru Chleb i Wino. Wydarzenie urozmaicą panowie Wojciech i Robert z Champion Bartender Quality. Będą serwować specjalnie przygotowane na ten wieczór koktajle.
 
Dla gości biorących udział w kolacji degustacyjnej przewidziany rabat w wysokości 50 proc. na bilety wstępu na wydarzenie. Dowiedz się więcej.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ