Sport

Patrycja Chrzan rozgrywającą Energa MKS-u Kalisz

2020-07-08 19:00:00 Energa MKS Kalisz

Nowa rozgrywająca Energa MKS-u Kalisz pochodzi ze Szczecina, a jako juniorka reprezentowała Chemika Police w Młodej Lidze Kobiet oraz SMS Police w rozgrywkach juniorskich.

fot. Energa MKS Kalisz
fot. Energa MKS Kalisz

20-letnia rozgrywająca w swojej seniorskiej karierze reprezentowała drużyny Enea PTPS-u Piła i AZS-u Politechnika Śląska Gliwice. W Lidze Siatkówki Kobiet rozegrała łącznie 17 spotkań ostatni sezon rozgrywając na parkietach I ligi. W Energa MKS-ie Kalisz zwiększy konkurencję na rozegraniu.

Skład sekcji siatkówki kaliskiego klubu zaczyna się powoli krystalizować. Patrycja Chrzan to jedna z ostatnich nowych zawodniczek w MKS-ie, jednak jeszcze nie wszystkie karty zostały odkryte.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli zakup "cegiełki"). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Od strony formalnej: każda wpłata dokonana za pośrednictwem bezpiecznego i sprawdzonego systemu PayPal łączy się z wystawieniem paragonu fiskalnego. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ