Pasjonaci i sportowcy opanowali kaliski skatepark! Warto zajrzeć [zdjęcia, wideo]

2022-06-25 18:00:00 red.

W kaliskim skateparku trwa impreza Holy Week Aggressiv Old School Legends Day Kalisz. Spotkali się dawni mistrzowie i legendy jazdy na rolkach. To druga edycja wydarzenia.

fot. Błażej Krawczyk
fot. Błażej Krawczyk

Impreza rozpoczęła się w samo południe. Celem przedsięwzięcia jest przywołanie wspomnień związanych z czasami, w których jazda na rolkach była bardzo popularna oraz zachęcenie młodzieży do aktywności sportowej.

W programie znalazły się pokazy jazdy na rolkach w wykonaniu dawnych i obecnych mistrzów.

W programie znajdują się dodatkowe atrakcje: strefa food & chill na plaży miejskiej, gdzie można zjeść smaczny posiłek i odpocząć, a także wypożyczyć rower wodny lub kajak.

Szkoła Żeglarska Morka przygotowała 30 zaproszeń na rejs motorówką po Prośnie z kapitanem Piotrem Lewandowskim - do wykorzystania w godzinach 16:00 - 19:00 w dniu imprezy.

Na uczestników imprezy czeka także 30 biletów do kaliskiego Aquaparku oraz 100 zaproszeń do zwiedzania ekspozycji w wieży ratuszowej.

O godz. 21:00, w ogródku restauracji Sushi Kushi przy ul. Garncarskiej 1 zostanie zorganizowane
kino, w którym wyświetlane będą filmy z kaset VHS.

Celem przedsięwzięcia jest przywołanie wspomnień związanych z czasami, w których jazda na rolkach była bardzo popularna oraz zachęcenie młodzieży do aktywności sportowej.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować