Społeczne

Pan Antoni Ząbczyński skończył 100 lat!

2022-01-18 14:30:00 Urząd Gminy Koźminek

Pan Antoni Ząbczyński, mieszkaniec Starego Nakwasina w gminie Koźminek, 17 stycznia 2022 roku obchodził setną rocznicę urodzin. Z okazji tak pięknego jubileuszu Burmistrz Gminy Koźminek Iwona Michniewicz w imieniu swoim, samorządu oraz mieszkańców Gminy Koźminek złożyła Panu Antoniemu  wyrazy najwyższego uznania.

fot. Urząd Gminy Koźminek
fot. Urząd Gminy Koźminek

Życząc wszelkiej pomyślności oraz kolejnych lat życia w zdrowiu, a także samych szczęśliwych chwil w gronie najbliższych, przekazała list gratulacyjny,  kwiaty, a także życzenia od Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Setne urodziny to wyjątkowe wydarzenie zarówno dla jubilata, jego rodziny, ale i całej społeczności lokalnej.

Pan Antoni Ząbczyński urodził się 17 stycznia 1922 r. w miejscowości Stary Nakwasin, w domu, w którym mieszka do dziś. Związek małżeński zawarł w 1947 r. Od 8 lat jest wdowcem. Całe życie pracował w gospodarstwie rolnym. Jubilat ma dwójkę dzieci, doczekał się szóstki wnuków, jedenastu prawnuków i jednego praprawnuka.

Z okazji pięknych i wyjątkowych 100 urodzin życzymy Panu Antoniemu, by każdy kolejny dzień wypełniony był szczęściem, zdrowiem oraz pomyślnością.

Wyrażając szacunek życzymy wielu pięknych chwil u boku kochającej rodziny i dużo radości. Gratulujemy pięknego jubileuszu setnych urodzin.

 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ