Społeczne

Otwarte Zawody Spławikowo-Gruntowe dla Seniorów 60 + [zdjecia]

2022-07-04 17:30:00 red. za PZW WSK Kalisz

2 lipca na zb. Murowaniec odbyły się Otwarte Zawody Spławikowo-Gruntowe dla Seniorów 60 +.

PZW WSK Kalisz
PZW WSK Kalisz
Koło PZW przy WSK Kalisz nie zapomina o nestorach, weteranach wędkarstwa. Stanowią oni jeszcze liczną grupę w kołach.
 
Były to jak zawsze profesjonalnie i co najważniejsze w miłej, koleżeńskiej atmosferze zorganizowane
zawody wędkarskie. Co ważne nie zabrakło brań ryb, które oczywiście na koniec zawodów po zważeniu wróciły do wody zbiornika Murowaniec.
 
Na zakończenie nie zabrakło pucharów, upominków, a także każdy z uczestników mógł posilić się przepyszną golonką z dodatkami.
 
Tego dnia bezkonkurencyjny okazał się Włodzimierz Pawlaczyk z wynikiem 4950pkt. zajmując I miejsce.
 
II miejsce Marek Grajeki 4,715 kg
III miejsce Zbigniew Perliński 4,635 kg
 
Najcięższa ryba zawodów leszcz 1,775 kg - Arkadiusz Labus (dodatkowy puchar i upominek od sponsora, sklepu wędkarsko-zoologicznego "Nemo").
 
I oczywiście jak to ma już miejsce na zawodach organizowanych przez koło PZW przy WSK Kalisz na zakończenie wśród wszystkich uczestników zawodów rozlosowano dodatkowe tym razem dwa upominki.
 

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować