Otwarte spotkanie z Adamem Szłapką

2019-02-10 09:00:00 red.

12 lutego, o godzinie 17:00 w Cafe Calisia odbędzie się spotkanie z posłem .Nowoczesnej Adamem Szłapką.

- Porozmawiamy o zbliżających się wyborach, o sytuacji opozycji, ale przede wszystkim o Polsce otwartej, nowoczesnej i europejskiej – zapowiadają organizatorzy wtorkowego spotkania w Kaliszu.m

*Link do wydarzenia: TUTAJ

Adam Szłapka, polski polityk, politolog i samorządowiec, poseł na Sejm VIII kadencji. W latach 2006–2010 pełnił funkcję radnego i wiceprzewodniczącego rady miejskiej w Kościanie. W 2010 bez powodzenia ubiegał się o reelekcję w wyborach samorządowych. Był dyrektorem Fundacji Projekt: Polska, gdzie zajmował się m.in. organizacją projektów „Razem 89” i „Pokolenie Solidarności”. Został także członkiem rady tej organizacji. Od 2011 do 2015, w okresie prezydentury Bronisława Komorowskiego, pracował jako ekspert w Kancelarii Prezydenta RP.

W 2015 objął stanowisko sekretarza generalnego Nowoczesnej Ryszarda Petru. W wyborach parlamentarnych w tym samym roku kandydował do Sejmu w okręgu kaliskim z pierwszego miejsca na liście tej partii, uzyskując mandat posła VIII kadencji. Wszedł w skład Komisji Spraw Zagranicznych oraz Komisji do Spraw Służb Specjalnych.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ