Społeczne

Otwarte posiedzenie Komitetu Rewitalizacji

2020-09-11 17:00:00 www.kalisz.pl

Wydarzenie

Wydarzenie już się odbyło.

Biuro Rewitalizacji informuje, że w środę, 16 września 2020 r. o godz. 17:30 odbędzie się otwarte posiedzenie Komitetu Rewitalizacji, na którym architekt Roman Rutkowski publicznie zaprezentuje pokonkursowy projekt zagospodarowania Głównego Rynku i ulicy Kanonickiej.

zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne

Na spotkaniu zaprezentowane zostaną także trzy koncepcje oświetlenia starówki Kalisza przez firmę Studio DL, które posłużą do ostatecznego zaprojektowania oświetlenia ulic w centrum miasta. Po prezentacjach przewidziano czas na zadawanie pytań prelegentom.

Spotkanie będzie miało charakter otwarty, ale z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne odbędzie się w formule online.

Osoby, które chcą wziąć w nim udział, proszone są o zgłoszenie się do Biura Rewitalizacji za pośrednictwem poczty e-mail: rewitalizacja@um.kalisz.pl do wtorku, 15 września do godz. 15.30.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ