Wasze artykuły

Otwarcie Podwórka Talentów NIVEA w Kaliszu

2019-09-23 12:44:43 Marcin Suchodolski

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 dla Dzieci Słabo Słyszących i Niesłyszących ma okazję do świętowania. Już 2 października o godzinie 11:00 odbędzie się uroczyste otwarcie „Podwórka Talentów NIVEA”. Wywalczyło je dla dzieci Koło Filmowe DEAFCALISIA prowadzone przez nauczycieli: Annę Banach, Annę Noskowską i Marcina Suchodolskiego, wysyłając film konkursowy o talentach niesłyszących uczniów. W tym kolorowym, niestandardowym i rodzinnym placu zabaw znajdują się trzy strefy: naukowa, artystyczna i sportowa, które łączą zabawę z edukacją. Dzieci wraz z rodzicami w sposób kreatywny mogą spędzać czas na świeżym powietrzu, rozwijać swoje talenty oraz integrować się. Nareszcie najmłodsi z wadą słuchu mają wymarzone miejsce nauki, zabawy i relaksu.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ