Wasze artykuły

Otwarcie Podwórka Talentów NIVEA w Kaliszu

2019-09-23 12:44:43 Marcin Suchodolski

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 dla Dzieci Słabo Słyszących i Niesłyszących ma okazję do świętowania. Już 2 października o godzinie 11:00 odbędzie się uroczyste otwarcie „Podwórka Talentów NIVEA”. Wywalczyło je dla dzieci Koło Filmowe DEAFCALISIA prowadzone przez nauczycieli: Annę Banach, Annę Noskowską i Marcina Suchodolskiego, wysyłając film konkursowy o talentach niesłyszących uczniów. W tym kolorowym, niestandardowym i rodzinnym placu zabaw znajdują się trzy strefy: naukowa, artystyczna i sportowa, które łączą zabawę z edukacją. Dzieci wraz z rodzicami w sposób kreatywny mogą spędzać czas na świeżym powietrzu, rozwijać swoje talenty oraz integrować się. Nareszcie najmłodsi z wadą słuchu mają wymarzone miejsce nauki, zabawy i relaksu.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców miasta i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

Opinie użytkowników:

Te artykuły mogą cię zainteresować