Ostatnie urodziny Wowy z dwójką z przodu w Resto Cafe Piano Song! Goście specjalni: Tymon Tymański, Lech Dyblik i Darko Bugarić!

2019-04-17 15:02:00 red

To będzie wyjątkowy Urodzinowy Recital Wowy. 27 kwietnia o godz. 20.30 w Resto Cafe Piano Song usłyszycie najbardziej znane i lubiane utwory z autorskiej twórczości Wowy, kryminalne piosenki rodem z Odessy, inspiracje z twórczości Wysockiego, Okudżawy i wiele innych!

Urodzinowy Recital WOWY będzie wyjątkowym koncertem zarówno ze względu na okazję, ale również na grono gości muzycznych, którzy wystąpią razem z Wową na scenie.

Pojawią się między innymi:

Tymon Tymański- Człowiek orkiestra – kompozytor, multiinstrumentalista, wokalista, poeta, prozaik. Grał w takich zespołach jak: Kury, Miłość, NRD, Czan, Tymon i Trupy, Poganie, The Users, Masło, Tymański Yass Emsemble, The Transistors i wielu innych. Jedna z najważniejszych postaci polskiej sceny Yassowej.

Lech Dyblik- polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, pieśniarz. Kojarzony z rolą Badury w serialu „Świat według kiepskich” . Sympatię widzów zyskał m.in. dzięki wyrazistym kreacjom głównie drugoplanowym w takich filmach jak: “Kroll”, “Ogniem i mieczem”, “Człowiek wózków”, “Wtorek”, “Zemsta” i “Wesele”, czy też w serialach “Boża podszewka”, “Sukces” i “Wiedźmin”. Jego drugą pasją jest śpiewanie i granie na gitarze. W 2010 roku wydał płytę pt. “Bandycka dusza”

Darko Bugarić- leader zespołu Balkan Spirit Projekt prosto z Serbii. Projekt przybliża najpiękniejsze folkowe i rockowe melodie, pochodzące z krajów byłej Jugosławi, korzysta także z pięknej bałkańskiej muzyki filmowej.

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ