Społeczne

Ostatnie pożegnanie śp. Bogumiła Dopierały 19 stycznia

2021-01-13 13:31:40 red

Ostatnie pożegnanie śp. Bogumiła Dopierały, prezesa KP LOK Bursztyn i naczelnika OSP Kalisz, odbędzie się we wtorek, 19 stycznia 2021 r., w kościele p.w. Opatrzności Bożej przy ul. Polnej w Kaliszu, skąd kondukt żałobny uda się na Cmentarz Komunalny przy ul. Poznańskiej.

źródło: fb/Ochotnicza Straż Pożarna w Kaliszu
źródło: fb/Ochotnicza Straż Pożarna w Kaliszu

O śmierci Bogumiła Dopierały poinformowała na portalu społecznościowym Ochotnicza Straż Pożarna Kalisz 3 stycznia 2021 roku - Z najcięższym sercem i wciąż z niedowierzaniem informujemy, że dziś nad ranem odszedł na wieczną służbę druh Bogumił Dopierała. Naczelnik OSP Kalisz, prezes Klubu Płetwonurków LOK Bursztyn. Człowiek legenda, który wychował wszystkie dotychczasowe pokolenia zawodowych i amatorskich płetwonurków w Kaliszu. To dla nas wszystkich niepowetowana strata. Cześć Jego pamięci! - czytamy we wpisie.

 

Ostatnie pożegnanie śp. Bogumiła Dopierały odbędzie się we wtorek, 19 stycznia 2021 r.

🕯Ostatnie pożegnanie śp. Bogumiła Dopierała, prezesa KP LOK Bursztyn i naczelnika OSP Kalisz, odbędzie się we wtorek, 19...

Opublikowany przez Ochotnicza Straż Pożarna w Kaliszu Środa, 13 stycznia 2021

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu.

Pomóż nam w rzetelnym informowaniu mieszkańców Kalisza i regionu. Wspieraj niezależne dziennikarstwo.

Naszą misją jest dostarczanie kaliszanom wszelkich informacji dotyczących życia społecznego, polityki, sportu i kultury. W dobie fake newsów oraz mediów zależnych od barw politycznych, dostarczamy informacje obiektywne, niezależne i rzetelne. Słuchamy głosu każdej strony, każdego środowiska, każdego mieszkańca. Wspieramy tych, którzy potrzebują pomocy i działają charytatywnie. Popieramy wszelkie akcje społeczne, relacjonujemy protesty, reprezentujemy interesy mieszkańców. Promujemy przedsiębiorców i firmy lokalne.

Jako medium internetowe stawiamy na szybkość i jakość przekazywania informacji. Podajemy tylko sprawdzone i potwierdzone wiadomości - weryfikowane u źródła. Nie szukamy tanich sensacji.

Od 2007 roku bezpłatnie udostępniamy Wam nasz portal. Jako jedyny portal lokalny umożliwiamy Wam samodzielne dodawanie własnych, niekomercyjnych artykułów. Jako jedyny portal lokalny oddajemy do Waszej dyspozycji archiwum artykułów z ostatnich 12 lat - jest ich prawie 40 tysięcy! Dostęp do wszystkich treści zawsze był, jest i będzie darmowy. Nie stoją za nami korporacje ani organizacje. Funkcjonujemy dzięki reklamodawcom i dzięki Wam - czytelnikom portalu Calisia.pl.

Na świecie coraz więcej tytułów wprowadza opłaty lub zachęca do dobrowolnego wspierania ( theguardian.com, Wikipedia ). W dobie koronawirusa, kiedy również i reklamodawcy przechodzą przez „turbulencje”, zachęcamy Was do dobrowolnego wsparcia Calisia.pl poprzez kliknięcie poniżej i wybranie jednej z opcji wsparcia (czyli dobrowolna wpłata). Nawet niewielka miesięczna kwota pomoże nam w rozwijaniu Calisia.pl. Wpłaty obsługuje bezpieczny i sprawdzony system PayPal. Z góry dziękujemy!

Przeglądaj zasoby Calisia.pl

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ