Kultura

Ostatnia szansa, by zostać Supermolem Bibliotecznym

2019-08-24 15:00:00 Miejska Biblioteka Publiczna w Kaliszu

Dobiega końca akcja, którą organizuje Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu „Zostań Supermolem Bibliotecznym”.

- Zachęcamy rodziców, aby przyszli z najmłodszymi do biblioteki, ponieważ tylko te dzieci, które do końca sierpnia założą kartę biblioteczną i staną się naszymi czytelnikami – mają szansę zdobyć medal i tytuł Supermola Bibliotecznego – mówią organizatorzy. - Wystarczy, że w najbliższym czasie uzbierają sześć pieczątek za wizyty w bibliotece wypożyczanie książek.

Akcja skierowana jest do dzieci w wieku przedszkolnym i obejmuje trzy oddziały dziecięce Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kaliszu. Znajdują się one w filii nr 1 przy ul. Górnośląskiej 29, filii nr 5 przy ul. Złotej 26 oraz w filii nr 9 przy ul. Serbinowskiej 1A. Przedszkole, z którego najwięcej dzieci założy kartę w ramach akcji - otrzyma tytuł Najbardziej Zaczytanego Przedszkola Kalisza 2019 roku.

Warto zaznaczyć, że każdego miesiąca do placówek Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kaliszu kupowane są nowe książki, a ich wypożyczanie jest bezpłatne. Jedna karta biblioteczna upoważnia do korzystania ze wszystkich naszych filii w mieście, a ich adresy i godziny otwarcia znajdują się na stronie internetowej www.mbp.kalisz.pl.

Przeglądaj zasoby calisia.pl

OPINIE UŻYTKOWNIKÓW:

TE ARTYKUŁY MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ